Sandy ako módna ikona. Zažiarte s looky z Pomády

Každá žena zvádza denne obrovské boja sama so sebou. Každé ráno totiž stojí pred zrkadlom a háda sa sama so sebou, čo si vlastne vezme na seba. Aj keď šatník praská vo švíkoch, ženy tradične nemajú nič na seba. Potrebujú niekedy inšpiráciu, potrebujú sa niekým inšpirovať. V súčasnej dobe sa vrátil do sveta módy retro štýl, preto tou najlepšou a zadarmo inšpiráciou sú nestarnúci bijak, ktoré poznáme doslova naspamäť. Medzi legendárnej filmovej snímky patrí najmä filmový muzikál Pomáda, ktorý bol pretvorený do mnohých divadelných podôb. Hlavné postavy však zostali vždy rovnaké a práve od nich sa môžete inšpirovať. 

Hlavnými postavami v tomto filme sú Danny a Sandy. Dvaja ľudia, ktorí sa do seba bláznivo zamilujú behom jedného jediného leta. Rovnako ako sa páni môžu nechať inšpirovať do Dannyho (teda od Johna Travoltu), tak sa ženy môžu inšpirovať od krásnej Sandy, ktorá sa dnes označuje za módnu ikonu. Práve s ich looky rozhodne zažiarite, pretože presne zodpovedajú tomu, čo sa aktuálne nosí. 

Koženkové nohavice sú späť 

Pamätáte si na scénu, kedy sa Sandy promenáduje v krásnych červených lodičkách, v tope s odhalenými ramenami a s koženkovými nohavicami? Presne to je look, ktorý je ideálny na večierok či posedenie s priateľmi. Konkrétne koženkové nohavice sa opäť dostali do módy, možno ich kombinovať nielen s topy s odhalenými ramenami, ktoré sú mimochodom tiež v kurze, ale možno ich skombinovať takmer so všetkým, čo máte vo svojom šatníku. Keď túžite po elegantnejším looku, odporúčame skombinovať koženkové nohavice s peknými blúzkami, či túžite po pohodlnom outfitu, miesto blúzky voľte obyčajná tričká väčšej veľkosti. 

Goliere sú opäť v kurze 

Okrem odvážneho outfitu sa Sandy v nestarnúcej Pomáde ukazovala najmä v krásnych, nevinných šatôčkach, ktoré boli ozdobené golierom. Práve goliere sú v súčasnej dobe veľmi in, dopĺňajú sa nimi nielen šaty, ale aj blúzky. Nemusíte siahnuť len po vkusných čipkovaných límečcích, aké sa videli v spomínanom filme, ale nebojte sa ani blúzok s goliere, ktoré sú ozdobené treba perličkami.