S vysokým pásom nielen k elegantnosti

Móda v poslednej dobe hojne čerpá z minulých trendov. Na pultoch v obchodoch sa stretávame prevažne s džínsovými bundami alebo so zvonovými nohavice. Tieto dva kúsky sú tiež dobrou ukážkou toho, že móda robí dobré a zlé kroky. Džínsová bunda sa radí k nestarnúcim trendom, ktoré ešte chvíľku povedú v módnom závode najobľúbenejších búnd. Kdežto o zvonových džínsach sa to isté povedať nedá. Keď mu k nim pridáte šatku ako opasok, batikované tričko, okrúhle okuliare a niečo kvetovaného do vlasov, vznikne vám hippie štýl, ktorý sa neradí zrovna k tomu nejstylovějšímu. 

S čím ale móda iste neurobila chybu a čo sa opäť vrátilo do kurzu, je vysoký pás. S ním sa stretneme prevažne u sukní. Formálne štýl si teda znovu našiel cestu k popularite. Úzke sukne s vysokým pásom sú skvelou voľbou a prírastkom do každého dámskeho šatníka. Rozhodne by podobný kúsok nemal v takom ženskom šatníku chýbať. Skvele sa doplní s lodičkami a košeľou. Vďaka formálnemu vzhľadu docielime veľkého sebavedomie, čo je skvelé! Jediné mínus tvorí to, že v nej robíme naozaj malinké krôčiky. Ale čo! Na ženy sa predsa musí a oplatí čakať. 

Nielen u úzkych sukní, ale aj u áčkových a zvonových sukní sa stretneme s vysokým pásom. Tento typ sukní je tiež veľmi obľúbený, a to prevažne v letných mesiacoch, kedy sa pestrofarebné oblečenie drží v kurze. Doplniť je možné potom jednoduchým tričkom bez vzoru, ale aj s ním. 

Vysoký pás teraz ženy uprednostňujú aj u džínsov a iných úzkych nohavíc. Bedrové džínsy sú už dávno „out“. Vysoká pas skvele zamaskuje nedokonalosti, ako sú prevažne prebytočné tuky na bokoch. Košele, ale aj iný top skvele doladí tento typ oblečenia. K džínsom sa hodia samozrejme akákoľvek obuv, u úzkych nohavíc sa volí poltopánky menom oxfordky, ďalej balerínky alebo klasické a nestarnúci lodičky. Keď mu ešte nevlastníte podobný kúsok, určite zamierte do obchodného centra a jeden taký si určite kúpte.