Hodinky ako záruka elegantnosti

So zimou sa neodmysliteľne spája nielen zimné radovánky v snehu, ale aj plesová sezóna. Je to obľúbená udalosť roka najmä u žien, ale aj páni sa radi oblečú do gala. Plesy sú predsa akcie, kde je potrebné sa riadne ukázať a dať najavo, kto sme. 

Partnerky väčšinou začínajú s upravovaním sa už z rána. Ráno začnú horúcou vaňou s penou, nasleduje depilácia, vyfúkanie vlasov a návšteva kaderníčky. Následne prejdú do štúdia, kde získajú skvelú manikúru a pedikúru. Návšteva tiež salónu s líčením nie je vynechaná. Potom už stačí len obliecť šaty, ktoré sa vyberali viac ako mesiac, obuť si princezninej črievičky a čakať na muža. 

Muži zvyčajne vezmú to prvé, čo vidí. V dnešnej dobe by ale už mali myslieť aj na to, čo móda udáva, aspoň čo sa týka plesovej sezóny. Iste, páni, nezabudnite kúpiť svetlú košeľu a tmavomodrý oblek. Ten skvele a predovšetkým vkusne doplníte hnedými poltopánkami a stejnobarevným pásikom. Záruku elegancia vám dodajú i doplnky. Samozrejme vynechajte typické dámske veci, ako sú napríklad náušnice, náramky alebo náhrdelníky. To muži naozaj nenosí. Dbajte na to, aby ste naozaj dosiahli potrebné elegancie a dostali sa tak na rovnakú priečku rebríčka ako vaša manželka či partnerka. 

Zvoľte preto jednoduchú, ale zaručenou formálnosť – hodinky. Tie sa stali v poslednej dobe naozaj skvostným kúskom do šatníka každého muža, pretože vždy doplní formálne outfit. Dbajte na hodinky masívnejšie s koženým náramkom. Ten by mal byť v hnedej farbe, aby ladil k ostatným veciam v looku. Nebojte, hnedú farbu skvele využijete takmer k akýmkoľvek outfitom, preto sa nebojte ich kombinovať s čímkoľvek. Vždy dosiahnete iba obdivu žien. Tie na dobre oblečené muža letí rovnako ako včely na med. Navyše aj vy sa budete cítiť modernejšie, lepšie a hlavne sebavedomejšie. A to je rozhodne to najdôležitejšie.