S čím by mali muži kombinovať kabát rovného strihu?

Súčasná módna kolekcia priniesla hneď niekoľko fantastických kúskov, ktoré by sme si mali zaobstarať. K týmto kúskom sa radí napríklad voľné svetre s rolákom, ktoré sú moderné nielen v dámskom svete, ale aj v tom pánskom. Okrem toho sa do módy dostali vo veľkom džínsové bundy, ktoré si dnes môžeme kúpiť v mnohých zaujímavých prevedeniach či strihoch. Tohtoročná zimná kolekcia však dominuje hlavne kabáty rovného strihu, ktoré sa opäť dostali ako do dámskeho, tak aj do pánskeho oddelenia vo všetkých obchodoch s oblečením či s módou. 

Mnoho ľudí by si povedalo, že sú kabáty všeobecne len pre elegánov, ale rozhodne to nie je pravda. Najmä tie kabáty rovného strihu sa môžu kombinovať rôzne. Ak mierite na nejakú pracovnú schôdzku alebo slávite s priateľkou výročia, oblečte sa elegantne – to bezpodmienečne. Obujte si tak poltopánky, oblečte si košeľu a spoločenské nohavice. Ak idete len s kamarátom na pivo alebo na kávu, nebojte sa kombinácia elegantného a ležérneho štýlu. 

Poďme si povedať, s čím všetkým sa dá kabát rovného strihu kombinovať. 

Tenisky 

Či už to budú tenisky značky Converse alebo Airmax alebo iné podobné tenisky, neváhajte a rozhodne si ich ku kabátu rovného strihu obujte. Je to pohodlná obuv, ktorá sa ku kabátu samozrejme hodí. Myslite však na to, že je potrebné mať nohavice dĺžkovo jenom je členkom, aby tenisky lepšie vynikli. 

Mikiny s kapucňou 

Mikiny sú v súčasnosti veľmi obľúbené a sú veľmi štýlové. Na pultoch obchodov je teraz nájdete skutočne vo veľkom množstve. Ak nemáte doma mikinu s kapucňou, okamžite to napravte. Taká mikina s kapucňou totiž nie je vôbec zlá v kombinácii s kabátom rovného strihu. Zabudnite na šál okolo krku či na zapnutý kabát – mikina musí ísť vidieť. Kapucňu predhodí cez golier kabáta a hurá do mesta. 

K mikine a k teniskám patrí aj batoh, ktorý sa hodí samozrejme i ku kabátu.