S Calvinom sa žije hneď o niečo lepšie

Prevažne ženy sú veľmi náročné stvorenia. Teda aspoň v obliekaní. Svoju výplatu dokážu minúť počas niekoľkých minút v jednom jedinom obchodnom centre. Milujú chodenie v obchodoch a vyberanie si nových kúskov, ktoré opäť trošku rozžiaria ich šatník. To, že je potom budú bolieť nohy – to je už na vedľajšej koľaji. Hlavne, že si urobia radosť.

Mnoho žien berie nakupovanie ako odmenu. Niečo sa vám podarilo v práci? Kúpte si novú košeľu, ktorá vám iste zaručí ďalšie úspechy. Urobili ste dnes nejaký dobrý skutok? Pomôžte i bohatým riaditeľom obľúbených značiek a kúpte si napríklad nové lodičky. Často sa stáva, že napríklad muži vidia v tomto nakupovaní veľký problém. Nemajú radi, keď ženy stále utráca za oblečenie, ktorého už tak majú naozaj veľa. Je načase, aby v tomto nakupovanie začali muži vidieť zmysel. Musí si uvedomiť, že je to naozaj len o odmene. Keď mu sa žene niečo nepodarí, nič si predsa nekúpi. Alebo áno, pretože nechce mať celý deň zlú náladu.

Calvin a spodná bielizeň

Páni oceňujú iba jednu kúpe, a to kúpu spodného prádla. Milujú novej podprsenky na svojich partneriek. Obľúbili si najmä čipky. Ženy však vidí veľký hit nie v krajkách, ale vo veľkých nápisoch. Najmä milujú tie kúsky spodnej bielizne, ktoré nesú názov značky Calvin Klein. Mať takého Calvina doma, to je, panečku, pocit!

Spodná bielizeň značky Calvin Klein sa vyšplhalo po rebríčku obľúbenosti k tým najvyšším priečkam nevýslovnú rýchlosťou a drží sa na prvých pozíciách už nejaký ten piatok. Iste v blízkej dobe neplánuje spadnúť na horšej pozícii. Je veľmi pohodlné a praktické. Kam sa hrabú nepríjemné čipky!

Málokto ale vie, že táto značka v sebe nenesie len bielizeň alebo hodinky. Nesie v sebe tiež aj plavky, čo je dobrou správou pre nadšencov Calvina. Plavková sezóna je za rohom, preto neváhajte a kúpte si pre tohtoročné letné mesiace nové plavky do vašej zbierky. S Calvinom zažiarite aj vtedy, kedy nestihnete vypilovať svoju postavu tak, ako ste si predstavovali.