S akými bielymi teniskami sa v dave nestratíte?

Tenisky sú označované za absolútne najpohodlnejšie obuv na svete. Avšak aj vo svete tenisiek sa trendy menia ako na bežiacom páse. To znamená, že je potrebné si prezradiť, aké konkrétne tenisky sa budú nosiť tento rok. Rovnako ako vlani očaríte hlavne s nadčasovými bielymi teniskami, ktoré sa dnes nosí úplne so všetkým. Otázkou je, s akými bielymi tenisky sa v dave nestratíte? 

Hovorí sa, že biele tenisky sú nutnosť, ktorú nesmieme v botníku postrádať. Minimálne jeden pár svetlých tenisiek treba v botníku mať, pokiaľ je v botníku nemáte, je čas to napraviť, a to s nižšie uvedenými bielymi teniskami, s ktorými sa v dave rozhodne nestratíte. 

Vans x Wood Wood Fans OG Era LX 

Tenisky značky Vans sa stali doslova legendárne, až ikonické. Konkrétne tenisky Vans x Wood Wood Fans OG Era LX sú nadmieru obľúbené. Kúpite ich do dvoch a pol tisíc korún, čo nie je extra závratná suma. Na jar a leto sú rozhodne ideálnou voľbou, majú látkový zvršok a ostatné elementy na teniskách nie sú rozhodne nijako rušivé. 

Adidas Originals Yung 1 

Ak si chcete za topánky ešte trochu priplatiť, kúpte si topánky športového giganta menom Adidas. Konkrétne tenisky Originals Yung 1 kúpite za tritisíc korún a ich vzhľad vám iste učaruje. Síce je potrebné povedať, že vzhľad tenisiek nemusí učarovať každému, na druhú stranu sú to typické „otcove topánky“, ktoré sa dnes nosí. 

Nike Air Force 1 `07 Premium 2 * Jelly Swoosh * 

Do tretice všetko dobré – tenisky pochádzajúci z dielne Nike, a síce tenisky Nike Air Force 1 `07 Premium 2 * Jelly Swoosh * sú na trhu už pod desaťročia, napriek tomu sa stále teší rastúcej popularite. Tenisky je možné kúpiť v mnohých variantoch, celobiele tenisky sú určite štýlové, ale kúpiť sa dá aj také, ktoré majú farebné logo na bokoch s 3D efektom. Zakúpiť je možné aj tieto topánky s netradičnou žltou podrážkou.