Šaty, ktoré môžete vziať kamkoľvek

Ak balíte na dovolenku, chcete mať sebou univerzálne oblečenie, ktoré môžete vziať kamkoľvek. Hľadajte teda šaty, ktoré sa hodia pre každú situáciu, a na ktoré sa môžete spoľahnúť. Voľte nekrčivé a vzdušné materiály, to je úplný základ. Dajte prednosť univerzálny dĺžke nad kolená, ktorú môžete vziať k vode, na prechádzku, na večeru i večierok.

Ak sa postavíte pred svoj šatník, je určite plný impulzívnych nákupov. Šaty, ktoré v ňom visia, ste mali naozaj len párkrát na sebe. Koľko z nich naozaj? A u koľkých z pri ich obliekaní nie je nutné zložito premýšľať, či sa hodí práve na tú či onú príležitosť? Nabudúce už berte univerzálnosť a pohodlie kombinovanú so zmyselnosťou a eleganciou.

Univerzálny šaty

Elegantné a štýlové šaty, v ktorých sa cítite sebavedomo a môžete v nich vyraziť kamkoľvek a dokázať čokoľvek. Stávkou na istotu sú vždy šaty čierne, ale tie má každý. Zvoľte farbu kráľovsky modrú, tmavú, ktorá je elegantná, nadčasová a zoštíhľuje. Potom voľte škálu základných farieb a chyba nie je ani voliť jemným vzor. Dôležitá je v dĺžka nad kolená, nie moc veľký výstrih a musí vám sedieť ako uliate.

Veľmi elegantné sú strečové šaty s dekoltom, ktorý sa vpredu krížia a vyzerajú ako zavinovacie. Pristane akejkoľvek veľkosti pŕs a zvýrazní každý dekolt. Obopnú postavu, zvýrazní krivku bokov a štíhly pás. Budete neodolateľné a pritiahnete pohľady mužov. Ak chcete staviť na istotu, vyberte červenú farbu, alebo aspoň červené doplnky.

Nemáte-li štíhly pás, ale pekné nohy, zvoľte kratšiu dĺžku šiat a rovný strih. Opticky vás predĺži a zoštíhli. Voľte rozmanité prestrihy chrbta, ktoré vyzerajú vždy efektne. Doplňte je vhodným šperkom, náhrdelníkom a náramkom a efekt bude dokonalý.

Určite pribaľte aj dlhé šaty na ramienka. Pokiaľ bude chladno, doplňte ich bolerkom. Vzdušné dlhé šaty sa opäť hodí ako na piesočnatú pláž, na nákupy, na večeru aj na záhradnú párty. Striedajte na ne rôzne náhrdelníky, šatky a prikrývky a budete zakaždým iná.