Prečo vykročiť letnej sezóne ústrety práve v espadrilkách?

Letná sezóna sa blíži pomalými, ale istými krokmi. Už viete, v čom jej vykročíte ústrety? Obuv na leto by mala byť v prvom rade pohodlná – to aby vám žiadny zážitok neutiekol, v druhom rade by sa mala páčiť a v tej tretej by mala padnúť k väčšine outfitov. A z toho vyplýva, že najlepšie obuvou pre letnú sezónu sú espadrilky. Hravé, pohodlné, nedoceniteľné!

Španielsky temperament v nohách … alebo na nohách?

Jutová podrážka vydrží všeličo – rozpálenú španielskou zem aj povestný temperament Španielov, a preto bolo len otázkou času, kedy sa z tejto pôvodnej španielskej obuvi stane svetový hit. Na ten nedajú dopustiť ženy zo všetkých kútov sveta, a preto v espadrilkách vyrážajú na rande, na stretnutie s priateľmi, na dovolenku, na pochôdzky po meste, do práce … pohodlnosť je neoceniteľná, rovnako ako možnosť vziať si ich k nohaviciam aj k šatám. Espadrilky si skrátka vyšliapali cestu k milióna žien, a preto sa čudujeme, že vy ich vo svojom botníku ešte nemáte. Na prvý pohľad pohodlná „papuče“ je svetovo uznávanou obuvou, s ktorou si po láske ani po šťastí šliapať nebudete. Naopak v pohodlnej a štýlovej obuvi dôjdete oveľa ďalej než v obuvi na vysokom podpätku. A to je na espadrilkách tak roztomilé – žiadny podpätok, maximálne klin a napriek tomu môžete byť za dámu. Tak to vyzerá, že leto si konečne budete môcť užiť v pohodlí.

Prečo jeden pár espadrilek nestačí?

Sú pohodlné, väčšinou vyrobené z prírodných materiálov a dostupné v rade štýlového prevedenia. A to sú odpovede na otázku, prečo je jeden pár espadrilek vo vašom botníku nedostatočný. Je totiž škoda udržiavať vernosť jednému páru espadrilek, keď na prechádzku môžete vyraziť v ďalších. Čím viac espadrilek budete mať, tým lepšie je prispôsobíte k outfitu a tým dlhšie vám vydrží. Každopádne platí, že espadrilky k letu zaručene patrí.