Poznáme tajomstvo krásnych a bohatých vlasov. Aj vy môžete mať dokonalú hrivu!

Slabnúca a rednúce vlasy sa môžu objaviť z mnohých rôznych príčin. Zachovať si hustú hrivu plnú života pritom nemusí byť zložité. Moderné metódy prináša spôsoby, ako spomaliť tok času a dodať vlasom novú silu pre zdravý rast. 

Vyživenie vlasov už od korienkov 

Krásne vlasy začínajú v dobre vyživené pokožke hlavy. Pri nedostatku živín sa totiž telo zbavuje v tú chvíľu prebytočného výdaja energie a zdrojov. V praxi to znamená, že to odnesú vlasy, ktoré sú matné, tenké, lámavé a bez života. Aby bolo riešenie problému efektívne, nestačí len vybrať lepší šampón. Na rad musí prísť efektívna metóda vlasové mezoterapia, kedy sa do pokožky hlavy aplikujú výživné látky pomocou tenučkých mikroihličiek. Ide o aplikáciu látok, ako sú kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, koenzýmy a aminokyseliny. Cieľom je podporiť rast vlasu a zastaviť tendenciu predčasného vypadávania. Ošetrenie sa vykonáva lokálne na potrebných miestach a v prípade potreby sa odporúča opakovanie v intervale jedného mesiaca. 

Technológia bunkovej regenerácie pre zachovanie krásnych vlasov 

Ďalším variantom, ako si dlho zachovať krásne a bohaté vlasy, je švajčiarska technológia RegenPlazma®. Ide o metódu bunkovej regenerácie, kedy sa do vybraného miesta znovu aplikuje vlastný krvná plazma. Princíp spočíva v tom, že krvná plazma je bohatá na látky vyvolávajúce prirodzenú bunkovú obnovu. Sú stimulované rastové procesy a pokožka hlavy dostane novú energiu pre rast vlasov. Pre maximálne výsledky je dobré ošetrenie opakovať v závislosti na odporúčanie odborníka, ktorý zhodnotí mieru vypadávanie vlasov. 

Ešte výraznejšieho efektu je možné dosiahnuť pri REGENER Activa, kedy sú pre naštartovanie regeneračných procesov využívané kmeňové bunky, ošetrenie je navyše jednorazové a nie je potrebné ho opakovať. 

Navštívte osvedčenú kliniku 

Všetky vyššie uvedené metódy pre zastavenie alebo spomalenie vypadávania vlasov vykonáva estetická klinika Mediestetik. Pobočky nájdete v Prahe a v Tepliciach. Okrem moderných certifikovaných metód je klinika vyhlásená aj svojim ľudským a príjemným prístupom.