Pohodlná dámska móda – háremové nohavice, espadrilky a pončá

Asi všetky ženy nám dajú za pravdu, že najslušivejšie dámska móda je móda pohodlná. A pretože si myslíme, že pohodlie nie je nikdy dosť, dnes sme sa zamerali na pohodlné kúsky dámskeho oblečenia, ktoré môžete nosiť k väčšine príležitostí. Poďme si predstaviť výhody háremových nohavíc, espadrilek a ponč.

Háremové nohavice sú najlepšou voľbou pre voľnočasové aktivity

Háremové nohavice možno dnes zohnať v rade prevedení. Jedná sa o veľmi pohodlný typ nohavíc, ktorý je povestný rozšírenými nohavicami, ktoré ich nositeľke prinesie pohodlie a voľnosť v pohybe. Háremové nohavice do svojho šatníka volia všetky ženy, predovšetkým tie, ktoré chcú zakryť väčší zadoček a stehná. Ich najväčšou výhodou je pohodlie, ktoré sa s iným typom nohavíc nedá porovnať. Nosiť môžete ich krátku aj dlhú variantu a vybrať si ich možno v rade farebného prevedenia. K háremovými nohaviciam odporúčame upnutý top a na nohy espadrilky. Espadrilky sú rovnako ako ony nohavice veľmi pohodlné. Pôvodne boli len typickú obuvou temperamentných Španielov, lenže ako to už býva – padli do oka módnym návrhárom a tí ich vyniesli na módne móla. Pravé espadrilky sú najčastejšie vyrobené z prírodných materiálov a opäť ich môžete zohnať v rade farebného prevedenia. Sú letným hitom, ktorý môžete nosiť ku všetkým outfitom.

Pončá pre chladné večery

Trojicu pohodlného oblečenia hravo doplnia pončá. Tá sú opäť veľmi pohodlná a vhodná sú pre všetky ročné obdobia. Podľa toho, či pončo chcete nosiť v zime alebo v lete si potom stačí vybrať materiálové prevedenie. Na leto vám bohato bude stačiť pončo z jemného a ľahkého pleteného materiálu, ktoré vás zahreje počas chladných letných nocí. Pončá opäť ponúkajú pestrú škálu vzorov a farieb, a preto nebude problém zladiť ich s akýmkoľvek outfitom. A čo vy? Na ktoré kúsky pohodlného oblečenia nedáte dopustiť? Vyskytujú sa háremové nohavice, pončá a espadrilky aj vo vašom šatníku?