Počuli ste už o bezšvovom spodnom prádle, ktoré sa nepropisuje?

Medzi najčastejšie používané technológie u bezšvového bielizne patrí zváranie, lepenie a welding. Viete, o aké technológie ide a na aké prádlo staviť? Pozrite sa s nami na to, prečo zvoliť bezšvové prádlo.

Bezšvíkové dámske spodné prádlo je pohodlné, elegantné a originálne. Dopraje vám prvotriedne pohodlie a hlavne vám na tele nevytvoria žiadne nevzhľadné faldy. Zaručuje priedušnosť, vysoký komfort a suchú pokožku, pretože dokonale odvádza pot od tela. Nemusí sa žehliť a rýchlo schne. Môžete si vybrať klasické i športové podprsenky, košieľky a tielka všetkých strihov a veľkostí, tvarujúce nohavičky, zoštíhľujúce body i sťahujúce spodničky. Bezšvíkové spodnú bielizeň vám pomôže docieliť dokonalú siluetu.

metóda ultrasonic

Metóda ultrasonic spojí jednotlivé strihové diely aj ich časti. Výsledok je dizajnovo a funkčne naozaj dokonalý. Akonáhle raz vyskúšate bezšvíkové prádlo, len ťažko budete chcieť niekedy iné. Jeho pohodlie je jednoducho nadčasové a nikde sa vám pod oblečením nevyrysujú. Bezšvové prádlo je vyrobené z jemného elastického mikrovlákna, ktoré sa dokonale prispôsobí telu.

metóda welding

Welding čiže zváranie umožňuje dosiahnuť dokonalého dizajnu a funkčnosti. Najbežnejšie weldované časti odevov sú vrecká, krycie a viažucu fľaky, slúži na lepenie v dĺžke aj pre aplikácie protektorov. Welding sa niekedy označuje aj ako bezšvová, laminonovací či lepiace technológie. Látky sú navzájom prepojené spájacím tejpom, ktorý sa roztaví pomocou tepla alebo ultrasoniku, čo je vysokofrekvenčné žiarenie. Vďaka tomu sú švy úplne ploché. Ak stavíte napríklad na bezšvíkové podprsenky, budete z nich doslova nadšení. Už vás nikde nebude škriabať a tlačiť zapínanie. Vykúzli vám oblá prsia, nedovolí vzniknúť faldům. Treba len zvoliť správnu veľkosť.

bezšvové prádlo

Dámske bezšvové košieľky a body sú vyrobené z jemného elastického mikrovlákna a jemnej bavlny. Dokonale sa prispôsobí vášmu telu. Bezšvíkové spodničky môžu mať stredne silný až silný sťahujúci efekt a zoštíhli vašu siluetu až o dve veľkosti. Veľmi obľúbené sú vyššie sťahujúce nohavičky pre zoštíhlenie brucha alebo nohavičky pre zoštíhlenie stehien. V ponuke nechýba ani bezšvová tričká alebo tvarujúci legíny. Značka Intimidea.cz vás oblečie na každú príležitosť.