Módne tipy k vode

Ak práve pátrate po nových bikinách, šatách, tunikách a ľahkom prehozu, vyberte si plavky, ktoré vám pristanú a chodievajte štýlovo aj k vode. V poslednej dobe sa dostávajú do popredia treba efektné sukňa s metalickým povrchom v kombinácii s jednoduchým topom. Nosia sa sandálky všetkého druhu. V lete sú dôležité materiály. Ľahké príjemne chladivé šaty, napríklad z hodvábu, alebo ľanu, viskózy alebo bavlny. Výborné sú aj overaly, šortkové alebo v klasickej dĺžke. 

Trendy v oblasti plaviek sú rozmanité. U plaviek jednoznačne platí, noste, čo vám sedí a v čom sa cítite dobre. Značka Cleobella a Viva prišli s trochu inými a nevšednými strihmi. V ich kolekciách nechýba dvojfarebné plavky s výraznými farbami, symetrické čierne čiary a veľa unikátnych vzorov a prevedení. 

Viva! Moda sa tak moc nedrží plavkových trendov a je jednoducho iná. Nájdete potrebné jednodielne plavky so strapcami, vrchnáky plaviek v tvare bolerka, plavky budiaci dojem tenisového oblečku alebo retro vysokej nohavičky či indiánske vzory. Viva! Moda v oblasti plaviek ponúka svoj originálny športový štýl, ako napríklad horný diel plaviek s krátkymi rukávmi a veľa inak riešených, nápaditých asymetrických strihov. 

Jednodielne plavky 

Jednodielne plavky dokážu byť veľa sexy, zvýrazní ženské krivky a zdôrazní pas. Nie je to len nástroj na schovanie nedokonalého brucha. Jednodielne čiže celkové plavky, dokážu veľmi zaujať. Môžete si vybrať strihy s ozdobnými originálnymi detailmi a v zaujímavých odtieňoch. Spústu modelov nie je len maskovacím kusom plavkoviny, módne spoločnosti opäť oživili produkciu jednodielnych plaviek sa zvodnými krivkami a prestrihy, s ozdobnými výšivkami, kovovými detailmi a s vysoko pútavým riasením. 

Ak sa môžete pýšiť štíhlou a vyšportovanú postavou, budete v nich vyzerať skvele a možno ešte lepšie ako vo dvojdielnej variante akýchkoľvek plaviek. Celkové plavky majú nádych zmyselnosti, pripomínajú totiž korzet. Zaujmú viac než bežné opozerané bikiny.