Plavkové trendy 2O19. Pripravte sa na leto už teraz

Rad z nás sa aktuálne snaží zhodiť prebytočné kilá a myslí už na plavkovú sezónu, kedy budú môcť ukazovať svoje krásne telo. Pre ženy, ktoré milujú leto a už sa ho nemôžu dočkať máme preto už teraz plavkové trendy určené pre tento rok. Inšpirujte sa a nezabudnite, že než sa nádejami, leto už bude tu a vy už nebudete stíhať kúpiť plavky na dovolenku. Preto buďte pripravené nech pred prázdninami vyberáte na istotu! Zvolíte si tento rok bodkami alebo dáte prednosť deravým bikinám? 

Bodky ako retro vzor tohto roka 

Veľké, malé, stredné, nenápadné aj výrazné. Všetky varianty puntíkového vzoru budú trendy, a hlavne sú stále krásne. Nebojte sa ich, čierne na bielych plavkách sa slečnou opálenej pokožky budú vyzerať naozaj nádherne a sexy. Bodky možno ale považovať za retro vzor tohto roku, ktorý bude vynikať nielen na plavkách. 

Dvojdielne plavky s dierami. Zamilujete sa do tohto typu? 

Znie to možno zvláštne, ale vyzerá to miliónkrát lepšie. Zakrytá prsia, odhalené krásne brucho a more. Takto si predstavuje ideálnu dovolenku muž a vďaka plavkám, ktoré sú spojené, ale nie sú to bikiny ho bude žena priťahovať ešte viac ako obvykle. Plaviek s dierami by sa mali vyvarovať ženy s mnohými kilami navyše. 

Farby sú leto 

Jedno veľké ÁNO pre farby v roku 2019! Koho zaujímajú nudné čierne plavky, tohtoročná sezóna patrí krásnym jasným letným farbám, ktoré nenájdete len na každodennom oblečení, ale aj na plavkách, na ktorých to bude vyzerať úžasne. 

Letné vzory na tohtoročných plavkách 

Čo to sú letné vzory? Jedná sa o malé vzory, takzvané minimalizmu. Na plavkách vyzerajú malé vzory naozaj pekne. Stretneme sa tak s kvetinami, tak aj s etno a geometrickými vzormi. Všetko farebné a kreatívne je toto leto naozaj vítané! 

Plavky s vysokým pásom ako ďalší hit 

Dobrá správa pre ženy, ktoré sa hanbia, ale nechcú nosiť plavky v celku. Toto leto budú trendy plavky s vysokým pásom, napríklad aj tie farebné so vzormi. Nechajte sa inšpirovať napríklad Monikou Marešovou, ktorá si jedny také vzala na svoju nedávnu dovolenku!