Obdobie svetrov je tu! Aké tento rok stojí za hriech?

Opäť je tu to obdobie, kedy budeme musieť odložiť šortky a šaty a kedy budeme musieť vytiahnuť hlavne svetre, ktoré nás ochráni pred neustále sa ochladzujúcim počasím. Na mnohých internetových serveroch sa dokonca dozvedáme aj o sneženie, ktoré má prísť už teraz – áno, tak skoro. Je teda naozaj načase, aby sme sa poriadne vybavili na tohtoročné chladnejšie ročné obdobia.

Počas tohto krásneho období sa nám na pulty obchodov dostávajú aktuálne trendy, ktorými tento rok v zimě oslníte. Veľkú časť z nich tvoria hlavne svetre, ktoré sa stali hlavne vlani veľmi obľúbené, pretože sa začali predávať nie v podobe bežných kardiganov s klopy, ale hlavne vo svojej rovní podobe.

Tento rok však prišla do módy úplne iná éra svetrov, ktoré rozhodne tento rok stojí za hriech. Poďme si ich rýchlo spomenúť, nech sa po nich prípadne mrknete v obchodoch a stanete sa pre toto chladné obdobie úplne príťažlivou.

Sú libo kardigany k členkom?

Najobľúbenejším kúskom, ktorý je hlavne v malých veľkostiach bezhranične vypredaný a ktorý sa nestíha dodávať, je kardigan k členkom. Takéto dlhé kardigany naozaj nezoženiete len tak niekde, pretože sú naozaj nedostatkovým tovarom.

Jedná sa o veľmi štýlový kúsok, ktorý sa najčastejšie nosia ku krátkej bundičke. Áno, krátke bundičky, väčšinou krivák, sa dokonale hodí k tým dlhým svetrom, ktoré nám zabezpečujú obličky. Kardigany k členkom sa nebojte kombinovať ako s teniskami, ktoré sa pred jeseň ešte vynosí, ale tiež aj s obľúbenými chelsea topánkami, ktoré sú hitom tohtoročnej jesene.

A k tomu traky!

Ku kardiganům s dĺžkou ku kolenám sa fantasticky hodí aj traky. Tento nadčasový kúsok poznáme hlavne z detstva, kedy sme ho nosiť práve dvakrát nechceli, teraz ho však dlho hľadáme v obchodoch, pretože ho skrátka chceme. Lenže aj tento kúsok je už dlhšiu dobu vypredaný a nestíha sa dovážať, pretože je skrátka vždy ešte z krabice hneď fuč.