Občas je potrebné obdarovať seba samu

Ak patríte k tým, ktoré usilovne chodia do práce a odkladajú peniažky do rodinného rozpočtu, verte, že nie ste sama. Takých žien po svete behá. 

Oproti tomu je tiež veľa žien toho názoru, že peniaze sú od toho, aby sa minuli. 

Všetko má svoje pre a proti, tým skôr je potrebné nad vecami viac premýšľať. Najmä, keď ide o peniaze. 

V súčasnosti sa potraviny nenápadne ale za to neustále zdražujú (maslo, rožky, tvaroh, jogurty, mäso atď.). To je smutné. 

ALE 

Aby bola žena šťastná, musí mať nejaké to sebavedomie. Sebavedomá žena je krásna žena. Jedným spôsobom ako to dosiahnuť, je čas od času si urobiť radosť tým, že si kúpite 

  • niečopekné na seba 
  • nejakýšperk 
  • vytúženýparfum 
  • topánky napodpätku
  • nejakúzbytočnosť, ktorá vás však zahreje pri srdci 
  • alebonejakú múdru „vecičku“, ktorá vám pomôže v domácnosti 

Nezáleží na tom, čo si kúpite, ide o samotnú podstatu. Keď mu váš partner vám darčeky alebo kvety nenosí, potom je potrebné, uchopiť situáciu do vlastných rúk. 

Dámy poznáte to – čo si sami neurobíte, nemáte. 

Máme málo peňazí 

Túto situáciu a argument, prečo vyššie uvedené nerobiť si kladie každá druhá rodina. Výplaty malé, deti tiež a s nájmom vyjdete tak tak. Avšak aj napriek tomu aspoň 2x-3x do roka by bolo veľmi pekné, aby ste si kúpila sama pre seba drobnosť. 

sledovanie vitrín 

Veľakrát stačí, urvat si čas sama pre seba. Skrátka prejdite sa do mesta, pozrite sa po obchodoch, kúpte si ľadovú triešť alebo zmrzlinu a vychutnávajte si drahocenný čas tiež sama pre seba. 

Môže to znieť ako klišé, ale sú chvíle, kedy takúto myšlienku naozaj oceníte.