Nový džínsový trend prichádza

Človek by si povedal, že v tomto smere už nedá prísť s niečím novým, ale svet módy dokáže stále prekvapiť. Dvojica zo značky Ksenia SCHNAIDER dala džínsovine nový rozmer. Kúzlom týchto džínsov je asymetria, čo znamená nesúmernosť.

Neviete, ako si takú asymetriu predstaviť v módnej brandži? Je to jednoduché. Driene z tejto kolekcie nemajú rovnako dlhé ani široké nohavice, ale napriek tomu pôsobí skvele ako celok. Ďalším kúskom z tejto rady sú sukne šité z rozdielnych kusov džínsoviny a mnoho ďalších. Tako kolekcie, navracia kovbojský štýl, teda strapce nie sú výnimkou. Tiež spája džínovinu s ďalším druhom látky.

Táto kolekcia nepodlieha len módnemu trendu, ale aj báječnému trendu a to chránenie našej planéty, preto sú volené len recyklovaný polyester a organický demin.

Kto je nosí?

Túto módu už si obľúbila speváčka Celine Dion a nebude to dlho trvať a oblečie je nejedna hviezda.

Tento štýl nie je len pre celebrity. Hodí sa aj pre nás smrteľníkov. Len je potrebné byť trochu odvážny a výstredný typ, aby sme tie najštýlovejšie kúsky obliekli. Ak tak výstredný nie sme, nájdeme v tejto kolekcii aj niečo menej výrazného, ​​ale napriek tomu okúzľujúceho, odlišného a budiaceho pozornosť svojho okolia. Každá z nás si nejaký ten kúsok určite nájde.

S čím kombinovať?

Tento štýl je sám o sebe veľmi výrazný a to obzvlášť pre bežné nosenie. Preto ak oblečieme napríklad nohavice z tejto kolekcie, je potrebné zvoliť taký top či blúzku, aby tou pomyselnou čerešničkou zostali nohavice. Ak oblečieme aj túto časť odevu výraznou mohlo by to pôsobiť prehnane.

Preto je najlepšie kombinovať s jednoduchou, najlepšie jednofarebnú blúzkou bez výrazných prvkov. Vďaka tomu všetkým skĺznu oči k tomu neobvyklému a novému, čo tu ešte nebolo.