Neviete, čo na seba? Inšpirujte sa filmom Pomáda

Každý muž a každá žena niekedy nevie, čo na seba. V tom prípade by ste sa mali inšpirovať filmom Pomáda. V tomto nestarnúcim filme sa totiž nosí presne to, čo dnes. Ak milujete nakupovanie, určite ste zaregistrovali, že sa móda zo sedemdesiatych, osemdesiatych a deväťdesiatych rokov vrátila na pulty obchodov. Mnoho ľudí pri nakupovaní ovládne nostalgie a zaspomínajú si na doby, kedy chodili na diskotéku v batikových tričkách a so zvonovými nohavicami. Okrem týchto dvoch kúskov sa do módy dostali aj krivák z legendárneho filmu a mnoho ďalších kúskov! 

Vo filme Pomáda hrajú svoju rolu farby. Preto stavte práve na ne. Retro farby sa v súčasnosti vracia, rovnako ako masívne opasky či bedrové nohavice, ktoré sa sužujú až nad dámskym pupkom. 

Ak nie ste milovníkom farieb, nezabudnite, že vo filme legendárny Sandy a Danny majú nestarnúci čierne outfity, ktoré pristanú úplne každému. 

Ženy môžu byť sexy ako Sandy 

Ženy sa nemusí inšpirovať nevinnosťou Sandy, ale môžu prevziať jej sexy čiernočervený vzhľad. Jej outfit je v legendárnom filme zložený nielen z trička s odhalenými ramenami, ale tiež z riflí s vysokým pásom a tiež z nesmrteľné kožené bundy s pásikom, ktoré dnes nájdete na každom rohu. 

Nezabudnite si k outfitu zaobstarať pások k džínsom, avšak to nie je jediný doplnok. Okrem pásku nezabudnite na červené pery a taky na červenej sandálky s opätkom na zaväzovanie. Ak na seba všetko uvedené oblečiete, budete viac sexy než legendárny Sandy, tým si buďte istí. 

Páni môžu byť zaujímaví ako Danny 

A spomínate si na búrliváka Dannyho? Ten sa stal legendárnym hlavne vďaka jeho čiernemu outfitu, ktorý sa skladá z úplne obyčajných kúskov oblečenia, ktoré má doma iste každý muž. Tričko mal obyčajné čierne s výstrihom, na ňom bundu s krivým zapínaním a zabudnúť nesmieme ani na čierne rifle s masívnym, čiernym opaskom, ktorý aj napriek rovnakú farbu ide výrazne vidieť.