Nazúvaky sú hitom leta. Aké teraz frčí?

Premýšľate o tom, že si kúpite nejakú krásnu obuv k moru alebo na pravú slovenskú dovolenku? V tom prípade neváhajte a kúpte si nazouváky, ktoré sa hodnotia ako trend tohtoročného leta. Nazúvaky si možno kúpiť v mnohých podobách. Ľudia si pod týmto pojmom predstaví predovšetkým crocsy alebo tiež žabky, ale popravde sa tento rok vyhnite takejto gumovej obuvi. Rovnako tak sa vyhnite aj plastovým modelom, pretože sa v nich nadmieru potí noha a nasledovne v nich nepríjemne kĺže. Nechajte sa radšej inšpirovať našimi tipmi, ktoré osviežia a oživia váš botník.

Nazúvaky s brmbolcami

Medzi tohtoročné hity patrí nazúvaky s bambuľky, ktoré sa objavili napríklad v ponuke firmy H & M, ktorá sa zameriava nielen na predaj oblečenia, ale aj na topánky či doplnky a kabelky. Samozrejme nazúvaky s brmbolcami nezoženiete iba v spomínanom obchode, ale nájdete ich na viacerých miestach, stačí len hľadať. Navyše teraz v období veľkých letných zliav sa budete radovať zo skvelých cien.

Rockové nazouváky

Ak chodíte často nakupovať, určite ste si všimli aj takých nazouváky, ktoré vyzerajú rockovo. Jedná sa o čierne šľapky so striebornými aplikáciami, ktoré si človek zamiluje na prvý pohľad. V súčasnej dobe je zle tiež kúpiť v zľave, preto dvakrát neváhajte a vrhnite sa do víru nakupovania.

Nazúvaky s mašľou

Pokiaľ nakupujete predovšetkým online, iste ste boli prekvapení obrovskou ponukou nazúvaky s mašľou. Jedná sa o klasické šľapky, ktoré sú väčšinou krásne pestré, farebné a je na nich veľká mašľa, ktorá robí z nazuvák originálny kúsok, po ktorom túži každá žena. Už máte také nazouváky doma?

Nazouváky na kline

K ďalším unikátnym kúskom sa radí nazúvaky na kline. Jedná sa o vkusné nazouváky, ktoré majú buď stĺpikový alebo hranatý podpätok. V nedávnej dobe sa k ponuke pridali aj nazúvaky s guľatým podpätkom.