Darček pre muža k narodeninám

Pri výbere darčeka k narodeninám pre mužov si zistite, čo daného muža zaujíma. Záleží tiež na tom, koľko má dotyčný rokov, či je to kamarát, kolega, partner, syn alebo dedko. Okrúhle narodeniny vyžadujú niečo zvláštne. Darujte upomienkový predmet, praktickú vec alebo zážitok. Na čo staviť?

Mladí muži sa nemôžu nabažiť sveta, prahnú po adrenalínu a dobrodružstva. Podliehajú módnym trendom a chcú sa tiež páčiť ženám. Niekoho poteší zoskok padákom, iného značkový parfum, oblečenie, doplnky alebo pekné hodinky. Športovo založení muži ocenia horský bicykel, snowboard alebo napríklad tenisovú raketu. Poteší ich aj permanentka do fitcentra alebo lístok na zaujímavý futbalový či hokejový zápas. Pre mužov v stredných rokoch môžete voliť aj niečo pre relax, treba wellness pobyt, vyhliadkový let balónom, alebo večeru v dobrej reštaurácii. Štýlové muža poteší kožená peňaženka, aktovka, parfum i módne hodinky.

Štýlová taška cez rameno

Muži sú večne malé a hravé deti. Vo vyššom veku si navyše môžu konečne život užívať. Doprajte im zážitkový pobyt, vyhliadkový let a domácim kutilom sadu náradia. Môžete vyskúšať aj predplatné obľúbeného časopisu alebo do divadla. Niekoho poteší elegantná móda a štýlové doplnky. Štýlová taška cez rameno pre mužov sa hodí pre muža bez rozdielu veku. Hodí sa do školy na štúdiá, do práce aj na výlety. Je vhodná na notebook, doklady i skriptá. Výber je veľký, stačí si len vybrať.

Luxusné box na hodinky

Ak muž hodinky už nosí, vhodným darčekom je box na hodinky. Luxusné boxy, púzdra a kazety na hodinky slúži pre uloženie a uchovanie hodiniek tak, aby boli v bezpečí v čase, keď ich nemáte zrovna na ruky a ocení ich každý muž. Ide o vhodný doplnok na domáce použitie, ale ochráni hodinky aj pri cestovaní tak, aby sa pri prevoze nepoškodili. Niektoré puzdra na hodinky sú členená a určené pre rôzny počet hodiniek. Ocenia je potrebné aj zberatelia hodiniek. Môžu mať aj možnosť uzamknutia na kľúčik.