Najdrahšie kabelky sveta – poznáte ich?

Ktorá žena by nemilovala kabelky! Kabelky sú súčasťou každého looku a rozhodne by sa na ne nemalo zabúdať, alebo by sa kúzlo kabeliek vôbec nemalo podceňovať. Ak si nemôžete vybrať z tých kabeliek, ktoré väčšinou nájdete na pultoch obchodov, potom by ste možno mali nakuknúť do ponuky tých kabeliek, ktoré sa radia k tým najdrahším. Napríklad z tejto ponuky si vyberiete!

Síce minúť toľko za jednu kabelku – to je stelesnený hriech, ale ak si bežne v obchodoch kabelku vybrať neviete alebo sa vám v obchodoch skôr nič nepáči, potom urobíte možno dobre, že si kabelku kúpite. Využijete ju potom k všetkým lookům. Lenže ako si takú kabelku kúpite, budete musieť niekoľko rokov šetriť, pretože to naozaj nie sú kúsky do zbierky za babku.

Najdrahších kabeliek je na svete naozaj veľa. Poďme si však spomenúť tých niekoľko „top“ kabeliek, o ktorých si bežný smrteľník môže nechať len zdať.

Medzi najdrahšie kabelky sa radí aj niekoľko od Louisa Vuittona

Louis Vuitton sa radí k tým najdrahším značkám vôbec. Nie je to značka predávajúci len kabelky, ale aj parfumy či dokonca knihy, ale zostaňme teraz u tých kabeliek. V jeho kolekciách totiž nájdeme hneď niekoľko kabeliek, ktoré sa radia k tým najdrahším. Škoda len, že to sú veľa extravagantné kúsky.

Kabelka, ktorá vyzerá ako latovania a pochádza z jeho dielne, sa volá Louis Vuitton Tribute Patchwork. Obsadzuje deviatu priečku na rebríčku desiatich najdrahších kabeliek. Cena sa vyšplhá k 42 tisícom dolárov.

Ďalšia jedna z najdrahších kabeliek pochádzajúce z dielne tejto značky je taky Louis Vuitton New Age Traveler. Jedná sa spiace o batôžtek, ktorý oplýva veľkým množstvom strapcov a špirál. Cena sa v Česku vyšplhá cez milión korún.

Najzaujímavejším kúskom z dielne Louisa Vuittona je rozhodne kabelka Louis Vuitton Urban Satchel, ktorá sa radí taky k tým najdrahším, ale nikto nechápe prečo. Je totiž zložená zo všetkých druhov odpadu, ktoré poznáme a ktoré bežne nájdeme na ulici.

Aká je tá najdrahšia kabelka sveta?

Najdrahší kabelkou je však kabelka 1001 Nights Diamond Purse, ktorá pochádza z House odfMouawad. Jej cena sa pohybuje okolo 3,8 miliónov dolárov.