Minimalizmus vedie aj u šperkov

Keď mu prechádzate ulicou a všímate si okolitých prechádzajúcich ľudí, potom iste často zaregistrujete zaujímavý kúsok, ktorý väčšina ľudí na sebe má. Jedná sa hlavne o minimalistické vzory alebo minimalistické obrázky, ktoré sa doslova usmievajú na ich tričkách alebo šatách. Nejedná sa však o bodkami alebo prúžky, s čím sa stretnete, ale väčšinou sa udivuje tomu, ako niekto môže nosiť napríklad minimalistické hamburgery, hranolky alebo iné podobné jedlo či zvieratá na svojom oblečení. Minimalizmus však nevedie len pri oblečení, ale stretnete sa s ním hojne hlavne u šperkov.

Ešte donedávna sme boli svedkami toho, že masívne šperky lámali rekordy v predajnosti. Lenže dnes už tomu tak dávno nie je. Masívne šperky už ani zďaleka nie sú tak vkusné, ako bývali kedysi. Iste, je to škoda, ale samozrejme sa ďalej nosiť môžu, avšak ak chcete byť štýloví, mali by ste dať prednosť trochu inému druhu šperkov, a síce minimalistickým šperkom. Najlepšie urobíte, keď si kúpite klasický obyčajný retiazka, na ktorom bude nejaký prívesok v úplne bláznivom tvare.

Nebojte sa nosiť jedlo na svojom krku!

Podnadpis znie určite zaujímavo, ale je to naozaj tak – nemali by sme sa v dnešnej dobe, keď je móda naozaj veľmi zaujímavá, báť nosiť jedlo na svojom krku. V mnohých obchodoch dnes nájdete vážne unikátny retiazky, kedy ich prívesok je napríklad v tvare hamburgeru alebo napríklad v tvare okuliarov či iných vecí (nie je to len o jedle).

Kde také retiazky zoženiem?

Pomaly ale isto sa začínajú dostávať aj do mnohých obchodov. Ovšem ak chcete zaručene retiazka nájsť a kúpiť, zabehne do nejakého obchodu len a len s bižutériou. Mimo to si môžete skúsiť taký retiazka aj objednať, a to napríklad z klasických obchodov z Číny – Wish, Ebay alebo Aliexpress. Síce dodanie bude trvať trošku dlhšie (približne štrnásť dní až tri týždne), ale ak sa vám daný retiazka nebude na prvý pohľad páčiť, potom tých dvadsať korún jednoznačne oželiete – v obchodoch s bižutériou za ne zaplatíte rozhodne oveľa viac.