Aké topánky voliť na svadbu?

Svadba je pre snúbencov ten najdôležitejší okamih v ich životoch. Väčšinou sa na tento deň tešia hlavne ženy, ktoré sa už nemôžu dočkať toho, ako ako princezné pôjdu tou krásnou uličkou k oltáru a k mužovi, ktorý tam bude na ňu čakať. Samozrejme tomuto veľkému dňu predchádza rad príprav a hlavne večná dilemy, ktoré sa týkajú hlavne toho, čo si majú vziať ženy na seba – šaty sú totiž to najdôležitejšie, ale potom príde rad na topánky – a aj topánky môžu všetko úplne zničiť.

Topánky sú samozrejme neoddeliteľnou súčasťou každého dokonalého looku. A ani svadba nie je nejakou výnimkou. Topánky musia vždy dokonale ladiť s nevěstinými šaty – lenže dnes je ich toľko, čo by sa k nim hodili, že vyberanie je naozaj ťažké. Nechajte sa preto inšpirovať aktuálnymi trendmi.

Biele topánky sú už dávno v páse!

Na svadbu si väčšinou nevesty volili typicky biele topánky, ktoré sú asi akousi takú tradíciou. Lenže dnes už sa biele topánky nenosia ani u bežných outfitov, a tak sa teda zamerajte skôr na obľúbené topánky v iných farbách – hlavne v tých metalovo strieborných alebo aj zlatých odtieňoch. Nebojte sa tejto inakosti – je štýlová a moderná. Navyše túto farbu dnes nájdete aj u balerínok, ale tiež aj u sandálok či u lodičiek.

Samozrejme asi najčastejšie sa volí lodičky na svadbu, pretože väčšinou máte dlhé šaty a chcete pôsobiť vyššia – hlavne chcete mať krásne nohy, ak máte rozparok. Lenže nie ku každým takýmto šatám sa hodia práve spomínané podpätky. Ak máte krajkové priesvitné šaty, nebojte sa ani balerínok, ale ani vkusných, takmer neviditeľných, sandálok.

Každá tematická svadba si vyžaduje inú obuv!

Ak však plánujete nejakú tematickú svadbu, rozhodne by ste sa nemali skláňať k takej obuvi, ale mali by ste voliť klasickú tematickú obuv. Ak treba máte retro svadbu, potom sa nebojte krátkych šiat po kolená, keď k nim pridáte napríklad červené lodičky a červenú stuhu do vlasov. Nebojte sa ani typických dobových topánok, ak máte nejakú dobovú svadbu na zámku.