Metalové strieborné topánky idú!

Móda si žije svojím vlastným životom. Mnoho ľudí by si povedalo, že sa jedná o jav, ktorý sa mení oveľa rýchlejšie ako ročné obdobia či dokonca aj ako počasie, čo už stojí za povšimnutie. Každá módne maniačka dobre vie a pozná, že sa na pultoch najrôznejších obchodov stále mení ponuka. Deň čo deň sa obmieňajú novinky od danej značky, pretože skrátka deň čo deň putujú do skladov týchto predajní novinky z ich dielne. Človek by sa v tom už stratil a hocikedy sa stratí aj taká nákupné maniačka. Ovšem niekedy sa v tom začnete orientovať. Najmä vtedy, keď sa vám z noviniek páči naozaj len niečo. Neutratíte teda za všetky novinky a zakúpite si len danej kúsky, do ktorých ste sa zamilovali na prvý pohľad. To vám umožňuje orientovať sa v novinkách, pretože si v nich nájdete systém akéhosi radenia do skupín „Chcem to“ a „nechcem to“.

Takéto rozdelenie postihlo aj nový trend, ktorý sa nesie v metalovo striebornej farbe. Jedného krásneho zimného dňa sa do vitrín obchodov dostala akási žiaru, ktorá zaujala kdejakého okoloidúceho. Bola to akási žiara striebra, ktorá pochádzala iba od jedného zdroja, a to od metalovo strieborných topánok. Tie sa stali veľkým trhákom, a to v rôznych prevedeniach, takmer žmurknutím oka!

Najobľúbenejšie sú poltopánky a lodičky

Medzi najobľúbenejšie typy týchto topánok v tejto farbe patrí jednoznačne poltopánky a lodičky. Ani zlatá sa nestala tak skvelú, akou sa stala práve tá strieborná farba. Lodičky sa začali kupovať naozaj vo veľkom a nie je sa čomu diviť, k akémukoľvek looku totiž vyzerajú úplne božsky, a to najviac s džínsy. Ešte väčšie trhák však spôsobili metalovo strieborné poltopánky. Ty si začali kupovať najmä tí, ktorí milujú čiernu farbu, pretože celý čierny outfit tieto topánky úplne rozžiari. Zladiť nasledujúce doplnky už potom nebýva vôbec ťažké. Nie je potrebné kombinovať totiž zlatú a striebornú, voľte len jednu z nich. So striebornými topánkami dostanete jasnú odpoveď na otázku, aké doplnky by ste mali voliť daný deň.