Leto patrí šatám z detstva

Vďaka stúpajúcim teplotám sa rad ľudí domnieva, že už sa blíži leto. A ono je to naozaj tak. Kým túto jar sme museli prežiť v domácej karanténe, leto si rozhodne nenecháme ujsť. Aby sa vám leto dostalo naozaj pod kožu, začnite nosiť šaty, pretože tie k tomuto ročnému obdobiu skrátka patria, nemyslíte? Otázkou však stále zostáva, aké šaty sú hitom tohtoročnej sezóny. Každý módny maniak totiž vie, že každá sezóna, respektíve každé leto si so sebou prináša celý rad nových a skvelých kúskov, preto je otázkou, čo prinieslo leto teraz.

Podľa mnohých módnych návrhárov a kritikov sa tohtoročné leto doslova zasvätilo letným šatám, ktoré sme nosili v detstve. Práve zošité volány, volánovou lemy a objemné šaty – to sú aktuálne hity, ktoré prenesú nejednu ženu do svojho detstva.

Objem robí dojem

Nielen u vlasov a u účesu platí, že objem robí dojem! Teraz to platí aj u šiat, pretože tie objemné sú skrátka štýlové a šik. Nebojte sa preto tohtoročné leto balónových rukávov, nebojte sa spomínaných volánov, ktoré sú ukryté pod lemy šiat a ktoré odtiaľ letmo vykúkajú. Rovnako tak sa nebojte dlhých šiat s volány, pri ktorých platí, že čím bližšie sú volány k zemi, tým sú šaty štýlovejšie.

S volány sa ostatne novo nestretnete len na objemných štýlových šatách, ale aj na sukniach. Ide skrátka o letné trend, ktorému už podľahla celá rada celebrít.

Oblečenie s volánmi ako trend tohtoročných módnych mól

Ak sledujete módne prehliadky, ak vás zaujíma dianie v módnom svete, potom pravdepodobne nie ste prekvapenie tým, že sa volány vrátili do módy alebo respektíve že aktuálne v móde sú. V posledných mesiacoch totiž boli práve volány to, čo sa veľmi často objavovalo na módnych mólach, bol to jeden z najčastejšie sa vyskytovaných kúskov na modelkách.

Na módne móla priniesli volány hviezdy svetového návrhárstva, ku ktorým patrí napríklad Cecilie Bahnsen, ktorá je známa svojimi zaujímavými strihmi. Tiež Francúz Jacquemus či značka Staud, čo je obľúbenkyne vojvodkyňa Meghan.