Lesk všade, kam sa pozrieš. Najmä topánky sa musí lesknúť

Určite ste zaregistrovali, že sa začala nosiť najmä lesklá obuv. Na scénu totiž prišli poltopánky či baleríny, ktoré sa už dávno nekupujú v matných prevedeniach. V súčasnej dobe sa práve táto obuv kupuje nielen v lesklej podobe, ale aj v kovových farbách. Prečo? Pretože tak to udáva móda. S kovovo sfarbenými poltopánkami sme sa stretli už vlani a ani tento rok nevyjdú z módy. Navyše k nim pribudnú ďalšie lesklé a kovovo sfarbené kúsky, ktoré dýchajú extravagantnosťou. 

Ak sledujete módny svet, určite ste zaregistrovali, že sa do módy dosť angažuje extravagancie. Vo vitrínach obchodov sa stretávate s masívnymi kabelkami, ktoré majú ostne všade, kam sa pozriete. Okrem nich však v obchodoch nájdeme aj lesklú obuv, ktorá zaujme na prvý pohľad nielen mnohými extravagantnými aplikáciami, ale aj tvarom. 

Aké topánky teda musí byť lesklé, ak chceme pôsobiť štýlovo? 

Poltopánky budú opäť udávať štýl. Opäť urobíte najlepšie, ak si zakúpite poltopánky v mnohých kovových farbách. Zlaté sa hodí nielen k čiernemu looku, medené poltopánky si zamilujete predovšetkým v kombinácii s šaty a strieborné poltopánky sa perfektne hodí ku kostýmom. 

Ak netúžite vyniknúť kovovo sfarbenými topánkami, odporúčame si kúpiť lesklé poltopánky, na ktorých nájdete kopu aplikácií. Práve aplikácie na topánkach v podobe perličiek alebo ostňov pôsobí extravagantne a extravagancie vládne tohtoročnému módnemu svetu. 

Nielen poltopánky, ale aj lodičky 

Lesklé a kovovo sfarbené však nemusí byť len poltopánky, ale aj lodičky. Aj keď je plesová sezóna dávno za nami, takto lesklé a sfarbené lodičky sa dajú nosiť aj na iné slávnostné udalosti. Okrem lodičiek si v kovových farbách kúpte aj nazúvaky či napríklad baleríny. U balerínok si dajte pozor na to, s čím je kombinujete. Predsa len sa nehodí k všetkým kúskom oblečenia.