Károvaný vzor nesmie chýbať v šatníku. Milujú ho ženy aj páni

Ak sledujete módu, určite vám neuniklo, že sa do módy vrátil károvaný vzor. Doteraz sme sa v obchodoch mohli stretnúť predovšetkým s kvetinovým vzorom, ktorý sa dostal nielen na dámske oblečenie, ale tiež i na pánske oblečenie. Teraz sa ku kvetinovému vzoru pridal karov vzor, ktorý si ľudia zamilujú. Populárna je najmä na určitých kúskoch oblečenia. Na akých? To vám prezradíme v článku. 

Ako sme spomenuli, károvaný vzor sa opäť vrátil do módy. Predtým bol veľmi populárny, teraz je však ešte obľúbenejšia. V súčasnej dobe si môžete kúpiť veľa kúskov s týmto vzorom, len to chce vedieť, aké kúsky skutočne stojí za to. 

Kostýmy sú viac než perfektné 

Medzi súčasné trendy sa radí kostýmy. Ešte donedávna ženy milovali predovšetkým šaty, do ktorých sa obliekali takmer pri každej slávnostnej udalosti. Dnes však nezaujmete s šaty, ale s nohavicami. Lepšie povedané – s kostýmy. 

Kostýmy boli populárne tak pred dvadsiatimi rokmi. Opäť je to teda dôkaz, že sa móda vracia do minulosti a že oživuje staré dobré trendy, ktoré si opäť zamilujete. Kostýmy si dnes môžete kúpiť v mnohých prevedeniach. Vedú najmä tie, ktoré sa skladajú z vypasovaného dlhého saka a z cigaretových užších spoločenských nohavíc. Kúpiť si ich môžete v mnohých farbách, najlepšie ale urobíte, ak si ich kúpite v šedom károvanom prevedení. 

Aké ďalšie kárované kúsky stojí za hriech? 

Samozrejme kostýmy nie sú to jediné, čo si môžete v károvanom prevedení kúpiť. Medzi obľúbené kúsky sa radí aj kárované šedočierne topy alebo kárované šaty rovného strihu, ktoré je možné zakúpiť napríklad v obchodoch značky Mohit. V súčasnej dobe si môžete zakúpiť aj kárované kabáty, ktoré taky stoja za hriech, či kárované baleríny, ktorých kúpu si však dobre rozmyslite. Predsa len baleríny nie sú najmodernejšie obuvou, navyše kárované baleríny nezladíte ku všetkému.