Keď záhrada, tak farebná!

Teplé počasie je konečne tu po relatívne mrzutý začiatku jari, kedy k nám prichádzali predovšetkým chladnejšie dni plné dažďa a nepríjemné oblohy. Iste všetky vaše semienka druhov zeleniny, ktoré ste nasadili, sú už trochu rozkvetené a vy teraz uvažujete, že by ste mohli na svojej záhrade tráviť predsa len viac času, pretože sa jedná o úplne relaxačnú zónu. Ešte než príde horúce leto, tak by ste mohli využiť skvelých primerane teplých hodnôt na teplomere a mohli by ste sa naložiť do obľúbeného lehátka s obľúbenou knihou. Lepšie relaxácie po náročnom dni v práci predsa nie je. Lenže niekedy to má jeden zádrhel.

Ten je predovšetkým v tom, že mnoho ľudí ešte nekúpilo nový záhradný nábytok, a tak si nemá kam ľahnúť, keď potrebuje. Zima väčšinou zničí obľúbený nábytok z minulého roka, ak ho zabudnete schovať alebo zazimovať. Jedná sa však o bežnú chybu, ktorej sa dopúšťa čím ďalej viac ľudí. Nie je teda potrebné otáľať, musíte sa rýchlo premiestniť do obchodu s nábytkom a ešte si rýchlo do leta nejaký ten nábytok kúpiť, pretože sa nejedná len o skvelú relaxačnú zónu, ale predovšetkým aj o pohodlie pri obľúbenom grilovaní, ktoré si bude chváliť rad vašich priateľov.

Farebnosť je symbol jari i leta

Pri kúpe nábytku nemusíte uvažovať iba nad klasickými prírodnými materiálmi. Môžete si trochu upustiť uzdu svojej fantázii. Veď vaša záhrada v takej období rastie všetkými farbami. Prečo by farbami nemohol žiariť aj váš nábytok? Navyše farebnejšie nábytok nemá ani váš sused! Keď mu neveríte, že taký štýl nábytku sa teraz naozaj nosí, pozrite sa na rad retro kaviarní alebo retro domácností. Tento štýl sa predsa nesie v znamení všetkých pestrých farieb a znovu sa vracia do módy, a to nielen v oblasti oblečenia a módy, ale predovšetkým aj v oblasti bývania. Ak nahliadnete aj do radov katalógov a časopisov s oblečením, stopercentne sa zarazíte a nebudete veriť tomu, že farebný záhradný nábytok teraz vážne trhá rekordy v súťaži „Najštýlovejšie záhrady“.