Kabát miesto bundy – ako módny trend

Nie je to tak dávno, čo sa na zimné obdobie kupovali skôr teplé, perové bundy. Čím dlhší, tým lepší. Kde asi sú tie doby? 

Vytratili sa. 

Móda je veľmi premenlivá a neustále sa vyvíjajúce sa svet. To čo bolo vlani IN je tento rok OUT. 

Čo teda „frčí“? 

Perové a iné zimné bundy začali pred nejakou dobou nahrádzať čiernej či inak farebné elegantné kabátiky najrôznejších strihov. 

Nie je v nich síce až také teplo, takže bez mikiny či svetra sa pod nimi nezaobídete, ale predsa len vyzerajú lepšie. Sú elegantné a mnohokrát aj veľmi praktické. 

Hodí sa 

  • na plesy
  • do divadla
  • do kina
  • na vernisáž
  • klegínami rifliam 
  • dospoločnostiaj na výlet do lesa 

Sú šité a robené veľmi efektívne, teda nemusíte mať v šatníkovej skrini niekoľko druhov búnd k rôznym príležitostiam. Stačí vám jeden kabát. 

Sú aj dlhé? 

Zaiste. Robia sa ako voľnejšie, tak upnutejšie, Kratšie aj dlhšie, na gombíky aj na postranné zapínanie. Možno si okolo pása uviazať opasok, ale nie je to nutnosť. Vždy záleží na vás a vašom pocitu pohodlia. Nikde netlačí, neťahajú, sú veľmi prispôsobivé a padnúce prakticky každej žene. Tento trend sa drží napodiv už několikátým rokom a je treba povedať, že stále získavajú zimné kabátiky väčšie a väčšie publikum. 

cena 

Za zmienku je potrebné spomenúť ich obstarávaciu cenu. Sú veľmi dostupné nehovoriac o tom, že vám vydrží niekoľko sezón. 

Investície do zimného kabátiku sa vám nielen oplatí, ale aj vráti. Zamilujete si ho a už ho nebudete chcieť dať dole. To sa zase módnym návrhárom niečo vskutku podarilo. 

farebná dostupnosť 

Nie ste práve milovníčkou čiernej farby? To predsa vôbec nevadí, ba naopak, môžete zažiariť akúkoľvek inou farbou. Zimné kabátiky sa okrem v čiernej farby robia tiež v šedej, tmavo šedej, modrej, tmavo modrej, námorníckej modrej, okrovej farbe aj sýto červené. Pozadu nezostáva ani žltá farba. 

Skrátka vyberie si naozaj každá žena.