Jak potěšit svou drahou polovičku?

V dnešnej dobe je veľa možností, ako potešiť. Každého z nás poteší niečo iné. Ak sa blíži vaše výročie alebo má váš partner alebo partnerka narodeniny, chce to niečo extra, nemyslíte? Ak sa rozhodnete vytvoriť nezabudnuteľné rande alebo nezabudnuteľný večer, je teraz len na vás a vašej fantázii, čo pripravíte. Problém je, keď vás nič nenapadá.

Našťastie prinášame niekoľko tipov, ktoré ocenia nielen ona, ale aj on. Poďme si prezradiť, čo našim drahým polovičkám môže urobiť radosť, čím naše drahé polovičky potešiť, či už za tým stojí dlho očakávané výročie, narodeniny, meniny alebo len to, že je zrovna krásne. Potešiť by ste mali svojich blízkych hoci len preto, že je jednoducho máte – čiže len tak, bez dôvodu.

Muži ženám

Každá žena, ako je známe, má rada romantiku. Je veľa možností. Čo tak spoločná večera, ktorú by ste vašej žene uvaril, alebo spoločný kúpeľ s masážou, či milovanie pri sviečkach a na konci večera spoločné zaspávanie? Vaša žena to veľmi ocenia, najmä ak príde večer a ak za sebou má náročný deň vo svojom zamestnaní.

Okrem iného nezabudnite na kvetinu. Tá rozhodne vyčarí úsmev na tvári. V ideálnom prípade prineste kyticu, ale ak sa vám nechce toľko míňať, poteší hoci jedna obyčajná ruža, ktorú jej pekne prichystáte do vázy s vodou.

Ženy mužom

To už je trošku oriešok, pretože každý muž je iný a každý túži po niečom inom. Niekto ocení, keď ho prekvapíte pivom a jeho obľúbenú večerou, iného zas, keď vás doma nájde v nejakom peknom spodnom prádle a doprajete mu niečo neobvyklé a iné. Čo môže taky potešiť, tak lístky na futbal alebo napríklad na hokej. To už ale vy, ako žena, musíte svoju drahú polovičku prekuknúť a zistiť, čo by ho potešilo. Spomínané lástky na futbal sú však skvelým nápadom, nemyslíte?

Prekvapte svoju druhú polovičku a ukážte jej city, ktoré cítite.