Džínsovina frčia v mnohých podobách! V akej ju musíte mať?

Módne trendy sa neustále mení. Novinky prichádza s každým ročným obdobím, teda s každou sezónou, a my by sme na ne mali byť pripravení. Čo sa však nemení, tak sú džínsové kúsky, ktoré sa nikdy neomrzí. Dokonca sa stretávame s čím ďalej viac džínsovými kúsky – jeden po druhom prichádzajú postupne do módy a každý z nich žne skutočne veľa úspechov. Aké džínsové kúsky sa oplatí mať? 

  • Džínsová bunda

Určite ste zaregistrovali, že sa do módy dostávajú kúsky z deväťdesiatych rokov. Hovorí sa im comebacky, ktoré doslova milujeme. Samozrejme sa našli aj také kúsky, ktoré sa kúpiť neoplatí, ktoré neboli a ani nie sú štýlové. Do tejto skupiny sa však neradí džínsová bunda, ktorá nás úplne dostala! Džínsovú kratšie bundu nosíme v lete alebo na jar, keď je trochu chladnejšie, džínsová dlhšia bunda s potlačou na chrbte sa hodí do skorého jesene. Samozrejme ani v zime nebudeme bez džínsových búnd. Tento rok sa totiž dostali do módy džínsové bundy s kožúškom, ktoré nás dokonale ochráni pred chladným počasím. 

  • Džínsové sukne

Ďalším comebackom sú džínsové sukne. Aj s nimi sa veľmi často stretnete na pultoch obchodov. Prišli do módy približne v rovnakom čase, ako do módy vstúpili manšestrákové sukne. Väčšinou majú zapínanie vpredu, a to v podobe zipsov alebo klasických cvočkov. Tieto sukne sú kratšie, často u leme otrhané a sú do pása. 

  • Džínsové košele

V dnešnej dobe by sme nemali postrádať ani džínsovú košeľu. To je doslova nadčasový kúsok, bez ktorého by sme nemali dať ani ranu! Tento kúsok sa hodí nielen na diskotéky, ale samozrejme aj na bežné nosenie či do práce a školy. 

  • Džínsy

A čo by sme robili bez klasických džínsov! Bez klasických džínsov by sme nedali ani ranu! Doma by ste ich mali mať nielen úzke, ale taky aj takzvané Boyfriend alebo traky, ktoré milujeme už od raného detstva. Roztrhané džínsy by taky mali byť súčasťou nášho šatníka.