Čo si obliecť na večierok?

Vaša kamarátka bude organizovať narodeninový večierok? A že neviete čo na seba? Minisukne vám prídu už nudné a okukané? Je potrebné siahnuť po nohaviciach!

Nohavice na večierku nesú isté výhody. Schovajú čo je potrebné a nemusíte sa báť roztrhnutých siloniek! Tak prečo je nechávať v skrini?

Voľba nohavíc bude záležať na formálnosti večierku. Pokiaľ bude narodeninový večierok uvoľnený a neformálne nemusíte sa báť siahnutie po rifliach, ale v tomto prípade si dajte záležať na tope. Ten by mal byť dominantný a slávnostné.

Nestarnúca klasika

Ak sa má večierok niesť vo slávnostnejším a elegantnom duchu, je potrebné siahnuť po čiernych nohaviciach! Tieto nohavice by mala mať v šatníku každá žena. Hodí sa na veľa príležitostí, takže ak je v šatníku ešte nemáte, je potrebné to napraviť. Tiež si dajte pozor na zvolený strih a materiál.

K týmto nohaviciam treba obliecť štýlový vršok. Ak chcete byť moderné a sexy je potreba obliecť lesklou blúzku s výstrihom. Ale pozor výstrih nevoľte príliš hlboký, ten totiž nepôsobí elegantne ba naopak. Ak sa vám lesk nepozdáva, siahnite po vzore. A aký by to mal byť? Zvieracím vzorom určite nič nepokazíte.

Vďaka jednofarebnosti nohavíc si s vrškom môžete proste vyhrať! Fantázii sa medze nekladú. Predsa len idete na večierok a nie na pracovný pohovor, takže sa môžete uvoľniť.

Ak siahnete po voľných nohaviciach, vyberte tiež vzdušné blúzky. Nohavice pôsobí elegantne a štýlovo.

Určite by ste nemali dámy zabudnúť na vysoké podpätky! Ty jednoducho k večierkom neodmysliteľne patrí. Ich výhoda je, že vám vyčarí krásne dlhé nôžky.