Čo sa neopozerá a z módy nevyjde?

Lámete si hlavu, čo by to tak asi mohlo byť? Dáme vám nápovedu. Ženy si to obliekajú na nohy a mnohokrát nespoznáte, že to majú na sebe. Čo to je? Ak si myslíte, že silonky máte pravdu! Silonky sú neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. V zime zahrejú a v lete dodajú nohám krásny vzhľad. 

Kde aké obliecť? 

Tiež mnohokrát neviete, či sa na určitú príležitosť hodí farebné silonky alebo radšej silonky obyčajné telové? A čo potom ty sa vzorom? Nebudú už moc? Tu vám poradíme, aké pančucháče kedy zvoliť a ktoré nechať radšej doma. 

Svadba a ples 

Tieto dve príležitosti sú veľmi spoločensky významné. Predsa len sa nekonajú každý deň a berieme ich za slávnosti. Preto by bolo veľké porušenie etiky vyraziť na ne bez siloniek. Aké obliecť? Pokiaľ máte šaty ku kolenám a sú jednofarebné, nemusíte sa báť obliecť čierne silonky s jemným vzorom. Ak idete na svadbu, zvoľte napríklad šedej, čierna by na svadbe nemala čo robiť. Pokiaľ máte šaty kratšie, navlečte silonky bez vzoru. 

Jeden zo základných pravidiel je, že ak máte otvorené topánky, vyberajte pančucháče, čo nemajú zosilnenú špičku. 

pracovné rokovania 

Tu ak obliekame farebné silonky, volíme farbu menej výraznú. Vzorom sa skôr vyhneme. S telovými silonkami určite chybu neurobíte. 

večierky 

Pri tejto príležitosti sa môžeme trochu odviazať a zvoliť farebné aj vzorované pančucháče. Pokojne zlaďte farbu pančúch s šaty. Ak oblečiete vzorované, dajte si pozor, aby lichotil vašim nôžkam a zbytočne ich opticky nerozširoval. Ku koktejlkám vzorované silonky rozhodne neobliekajte, pôsobí to lacno a to my nechceme.