Biela gulička je trend!

Biela gulička? Čo tým máme na mysli? No predsa perly! Kto by nezatúžil mať aspoň jednu pravú perlu. Tú by chcel asi každý a možné nie len jednu. Ale ak nie ste milionári, je potrebné si ju dopriať aspoň napodobeninou a to vo veľkom množstve! 

Perly sú všade 

Kto chce byť moderné a trendy určite nesmie perly vynechať ako na svojich šperkoch, tak na oblečenie! Je tu zima a je potreba sa zahriať. Tak prečo neobliecť svetrík, ktorý je ozdobený perlami? A už ste videla džínsy, zdobené perlami? Je to skvost, ktorý nesmie chýbať vo vašom šatníku. Tieto džínsy môžete nosiť v každom ročnom období a vďaka ich zdobenie budú pôsobiť jemne a žensky za každých okolností. Avšak pozor by sme si mali dať, milé dámy, aby sme to s perlovú ozdobou neprehnali. Keď si chceme obliecť svetrík zdobený perlami, tak takto zdobené džínsy necháme doma. Predsa len s ničím sa to nemá preháňať. 

V jednoduchosti je krása 

Ak vám driene či svetrík alebo šál zdobená perlami príde moc, ohľadne sa po doplnkoch. Taká kapelka s trochou našitých perál nie je na zahodenie. A či aj toto je na vás moc, vyberte prsteň či sponku do vlasov s malou perlou. Farba perly nemusí byť vždy biela, či si teda nepotrpíte na prírodnom vzhľade. 

Perly na náušniciach, prsteňoch či náhrdelníkoch zoženiete v rôznych farbách. Touto jemnou ozdobou môžete dať korunu svojmu outfitu. Hoci by sa mohlo zdať, že sa perly hodia len na slávnostné príležitosti, tak to nie je až tak pravda. Takže nemusíte zúfať, ak vás práve nejaká významná udalosť nečaká. Je jasné, že na cvičenie alebo beh také doplnky nepotrebujeme, ale do práce či na kávu s kamarátkou sa hodiť určite budú.