Čo sa dnes nosí? Staronové bucket klobúky

Pýtate sa, čo bude dominovať tohtoročnému letu? Bezpochyby sa bude jednať o takzvané bucket klobúky, čo sú kyblíkové klobúčiky, ktoré poznáme hlavne vďaka rybárom, ktorí ich nosili, keď išli rybárčiť. Je však pravdou, že možno poznáte tieto klobúčiky zo svojho detstva. Pravdepodobne každé dieťa má fotku s týmto klobúčikom, ako sa hrá na pieskovisku alebo napríklad na kúpalisku. O bucket hats možno povedať, že sa jedná o staronový trend. Len sa teda tento trend v uplynulých rokoch dostal skôr do detského oddelenia, nie do oddelenia dospelých. A teraz sa opätovaná presúva do oddelenia pánov a dám.

Ak budete zháňať nejakú pokrývku hlavy na leto, potom sa nechajte inšpirovať celebritami, ktoré takzvané bucket klobúky nosia dnes a denne. Takzvané bucket klobúky sú v súčasnej dobe naozaj veľkým trendom, čo napokon potvrdzuje fakt, že je dnes vyrába nielen športové značky, ale aj celosvetovo známe a luxusné značky v podobe značky Dior alebo Prada.

Pýtate sa, aké celebrity nosí tento trochu udretie módny doplnok, v ktorom každý vyzerá komicky a ktorý naozaj nikomu nepristanú? Nosí ho napríklad Rihanna alebo napríklad spevák Ben Cristovao, ktorý nosí tento klobúk na každej svoje vystúpenie.

Nesmrteľné bucket klobúky

Možno teda konštatovať, že bucket klobúky sú naozaj nesmrteľné. Ako sme spomenuli, spájajú sa s rybármi, ale aj neskôr s americkými vojakmi. Dnes ich nosia ten, kto má skrátka štýl. Lenže sa nesmie počítať s tým, že tento klobúčik bude niekomu pristane. Pravdepodobne totiž nikomu slušať nebude.

Klobúčiky s dlhou históriou

Viete, kedy konkrétne sa trend zvaný bucket klobúky ukázal svetu? Bolo to konkrétne v roku 1979, keď sa klobúčik objavil v živom prevedení hite Rapper`s Delight. Hit púšťala televíznej show Soap Factory. Keďže bol song vtedy známeho rappera, nemôžeme sa čudovať tomu, že sa prvotne tento klobúk spájal práve s rappermi.