Čo robiť v karanténe? Postavte svojim maznáčikom útulné obydlia

Nie je tomu tak dávno, čo svet zachvátila karanténa. Dôvodom toho je nový typ choroby, ktorý sa počas chvíľky stal strašiakom v skrini každého z nás. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa choroby tiež obávajú, odporúčame zostať čo najdlhšie doma, kým sa choroba nepreženie. V prípade, že zostanete v domácej karanténe, ponúka sa Otaki, čo budete robiť so svojím voľným časom. Našťastie na túto otázku existuje jedna odpoveď – vrátite sa do detstva vďaka stavebnicu Aluhobby, z ktorej si postavíte obydlia pre svojich miláčikov.

Stavebnica Aluhobby sa stáva veľmi obľúbenou. Je to totiž taká vstupenka do detstva, kedy si z nej síce nepostavíte zoologickú záhradu alebo zámok či auto, ale postavíte z nej vtáčie klietky, vonkajšie voliéry, holubníky alebo napríklad terária. Je to úplne jednoduché, stačí len spojiť hliníkové profily s ďalšími súčiastkami.

Akého maznáčika chováte vy?

Samozrejme k najčastejšie chované miláčikom patrí psíkovia a mačky. Lenže obľúbení sú aj jaštery, hady a samozrejme tiež papagáje, ktorí svojou exotikou vnesú nádych výnimočnosti do každej domácnosti. Nech už ale správate papagája Lori alebo Žako, či už správate krajta alebo užovku či chameleóna alebo korytnačku, v každom prípade môžete siahnuť po spomínané stavebnicu, z ktorej si postavíte presne také obydlia, ktoré váš maznáčik vyžaduje a chce.

Pozor na veľkosť

Aby bol maznáčik v novom obydlí spokojný a šťastný, je dôležité postaviť príbytok dostatočne veľký. U papagájov sa orientujte rozpätím ich krídel. Každý papagáj sa chce vo svojom príbytku aspoň chvíľku preletieť. Čo sa týka terárijných zvieratiek, v tomto prípade hrá úlohu to, čo všetko sa vo vnútri terária bude nachádzať. Kým korytnačky potrebujú ako kamene, tak vodu, taký chameleón potrebuje hlavne vetvičky, po ktorých by liezol. Jeho terárium tak bude ďaleko menší ako terárium treba korytnačky nádherné.