Bokové silonky – hit sezóny

Keď už neprejde výhovorka typu „Nemám čo na seba.“, Je čas teda siahnuť po šatách, ktoré sa vám v skrini schovávajú. Nájsť k nim vhodnú obuv a je to. 

Keď sa prvý bod vydarí na jednotku, mnoho žien, začne riešiť bežné ženské problémy so šaty spojené. Silonky. 

Bežné lacné silonky sú tenké, ľahko sa zatrhnú a navyše, sú až do pása. Mnoho ženám vadí, keď majú silonky nad pupok. Pocitovo, to niekomu vadí alebo rozčuľuje. Na tom nie je nič zlé. Pre tieto prípady sa na trhu objavili bokové silonky. 

Áno, čítate dobre – bedrový silonky. 

Trpieť v silonkách v letnom sparne 

Niektoré z vás si môžu hovoriť, prečo by sa ženy mali v lete nutne trápiť v umelých silonkách. Hneď sa dozviete prečo. Žijú medzi nami obyčajné smrteľníčky, ktorým sa nepošťastilo mať úplne dokonalú postavu, a preto si týmto spôsobom zabezpečujú pohodlie. 

nohy 

Vziať si šaty či sukňu, znamená niektoré dámy utrpenie. Silnejšie stehná, ktorá sa trú o seba. Neznesiteľná bolesť, trenie, pálenie a na koniec vyrážka. Skrátka v sukni ani šatách neujdú ani krok. To sú bežné ženské problémy, len o nich nikto nehovorí. Buď ženy ticho trpia, alebo to rieši práve silonkami. 

bruško 

Mamičky na materskej naozaj nemajú čas tráviť celé hodiny vo fitness centrách a posilňovať svoje ľahko ovisnuté bruško. A na svadbu v nohaviciach nepôjdu. Preto si pod šaty berú silonky a to im vytvaruje ploché bruško. 

vzhľad 

Sebadôvera je veľmi dôležitá. Ak žena cíti, že nie je niečo v neporiadku, začínajú si toho všímať ostatné, pretože ona sama o sebe pochybuje. Ak však nejde len o vymyslené predstavy, ale skutočne trpí napríklad na kŕčové žily alebo viditeľnou celulitídou, je taktiež výborným riešením vziať si silonky. Predsa len, nôžky stiahne, vytvaruje a vyzerajú mladšie a krajšie. 

Kde zakúpiť teda „bedrové silonky“ 

Stačí zadať kľúčové slová do vyhľadávača a internet už vám ponúkne možnosti ako predajcov, kvality tak i ceny. 

Za odporúčanie však stojí obchod ASTRATEX.cz. Je to výborný internetový obchod so spodnou bielizňou, kde nájdete širokú ponuku legín, pančúch a siloniek. Bokové silonky ponúkajú vo 2 predajnej 20DEN a 40DEN. 

Čo sa odtieňov týka, v ponuke nájdete odtieň BEIGE, MELISA, Neutra a v čiernej odtieň NERO. Cenovo je tovar veľmi prijateľné, zakúpiť ich môžete do 90 Sk. Cena je dokonca nižšia, než kvalita tovaru.