Ako schovať bruško?

Každá žena má na svojom tele partiu s ktorou je nespokojná. Touto partií býva veľmi často bruško. Ak zvolíme správne oblečenie, ani táto problematická časť tela nám nemusí byť prekážkou v tom, cítiť sa a byť sexi. 

Tu pár typov, ako to docieliť: 

Dĺžka pod kolená 

Pokiaľ ide o šaty či sukňu zvoľte dĺžku pod kolená a s rovným strihom. 

vysoký pás 

Vysoký pás nohavíc vytvorí, že línia od pása po boky bude bez akýchkoľvek záhybov. Boky zostanú zakryté. Klasické čierne nohavice s vysokým pásom by teda nemali chýbať vo Vašom šatníku. 

Vesty 

Vesta možno nosiť ako k nohaviciam, šatám aj sukniam. Vytvára vertikálnu líniu. Pozor na vesty, ktoré majú veľké vrecká, tie by Vás mohli opticky zväčšovať. Vesty so zapínaním cez bruško a dĺžkou ku kolenám sú ideálne. 

vertikálne pruhy 

Šaty, tričká, sukne, nohavice či doplnky s vertikálnym pruhom Vás opticky predĺži a budete vyzerať útlejšie. Pozor si dajte na šírku a početnosť prúžkov. Zvoľte radšej užší prúžok. 

Zdôraznite inú časť tela 

Môžeme zvýrazniť svoje prsia jednoduchú blúzkou s dekoltom. Dekolt by nemal byť príliš hlboký. Ak chceme upútať pozornosť na nohy zvolíme sukňu či šaty mierne nad kolená. Legíny sú tiež dobrá a moderné voľba. 

Voľné topy, tričká 

Či nechceme ukázať bruško, voľné oblečenie v hornej časti tela je ideálnou voľbou. Nesmieme to ale s voľnosťou moc prehnať, aby to nepôsobilo, že máme oblečenie skôr veľké ako voľné a ešte by nás to opticky zväčšilo. 

Tiež jedna z možností, ako schovať bruško je kompresný spodnú bielizeň. Kompresný spodná bielizeň Vám skvele vytvaruje telo a zakryje nedostatky. Je vhodné pre zvláštne príležitosti. 

Som skôr žena v nohaviciach – je to zle? 

Nemusí byť. Môže to byť sporné. 

Ženy, ktoré sa cítia takzvane v nohaviciach, môžu byť prezieravé. Skrátka fyzicky zručnejší a nosenie podpätkov je práve veľmi neberie. Na tom nie je vôbec nič zlé. Takéto ženy bývajú partnermi „do nepohody“. Keď sa niečo nedarí, svoj náprotivok vždy podrží. 

dovolenka 

Nesporná výhoda u takého typu ženy je, že jej nevadí sa „zašpiníte“. Nepotrebuje nutne drahé šperky, značkové oblečenie, predraženú obuv, neustále plesy a večierky. Pri plánovaní dovolenky rozhodne nemusí spať v 5 hviezdičkovom hoteli s full servisom. 

Naopak je rada za to, keď si môže čas od času so svojim partnerom ustlať pod holým nebom a v zápale romantiky si u vínečka pozorovať hviezdy. 

Rozprávať sa pri ohni, opiecť si špekáčiky a ráno sa prebúdzať ruka v ruke a s východom slnka. 

vzhľad 

„Ženy v nohaviciach“ sú vlastne zaujímavým označením. Väčšinou sa tým chápe, že žena nebojí práce. Netrávi dlhé hodiny pri kozmetičky a kaderníčky. 

Neznamená to ale ani to, že chodí neumyté a ušpinená. Taká žena o seba dbá, ale je rada prirodzenou a skrátka je tak na pol muž. Nič ju nerozhodí a všetkému sa rada priučí. Aj keď má napríklad raz ročne urobené nové gélové nechtíky – nevidí problém v tom, nasekať drevo či umyť riad. 

Leto a prázdniny 

Obdivuhodné na týchto ženách všeobecne je, že mnoho žien v dnešnej dobe je zhýčkaných a najradšej by sa v lete len vyvalili k moru a užívali si slnenie. Avšak stále sú medzi nami ženami také, ktoré rady oblečú športové oblečenie, vezmú batoh a prechádzajú sa po hrebeňoch našich krásnych hôr a kopcov. 

Aktívna dovolenka aspoň prispieva zdravému pohybu a koniec koncov aj chudnutie – čo „chtiac, nechtiac“ rieši tak nejako skoro každá žena. 

manželstvo 

Muži, ktorí sa ožení s týmto typom žien, potom môžu byť radi, že majú sebe rovného životného partnera, ktorý si na nič nehrá a je pre každú zlobu. 

Predsa len, aký obyčajný muž by chcel žiť s „barbínkou“? Ak nepáli po vzhľadu a po takzvaných Stepfordských paničkách, ktoré sú telom aj dušou ženou v domácnosti. 

záverom 

Dámy, každá ste nejaká a mali by ste byť na seba hrdé.