Batohy nahrádzajú kabelky – v akej podobe si ich kúpiť?

Ženy väčšinou každý deň zvádzajú boj, čo by si tak vlastne mali obliecť. Ak však pracujú v takom zamestnaní, kde je daný dresscode, tak väčšinou túto dilemu nevedú, ale daný dresscode nie je všade, preto sa ženy musia snažiť, aby naozaj mali nejaké vhodné oblečenie, v ktorom sa však hlavne budú cítiť pohodlne a ktoré bude zostavené presne podľa predpovede počasia.

Častokrát sa pri vyberaní obzerajú na módne trendy a myslia si, že im trendy pomôžu s rozhodovaním, ale napríklad aktuálna je noviniek v móde toľko, že bohužiaľ ani novinky nepomôžu. Od čoho sa však môžeme odpichnúť, tak je batôžtek, pretože práve ten je oveľa modernejší, než nejaká bežná kabelka, či už je akejkoľvek značky, v akomkoľvek prevedení a akokoľvek krásna.

Batohy = „boom“

Batohy sú aktuálne „boom“ v móde. Dneska sa s batohmi stretneme úplne všade, dokonca sú v obchodoch predávajú oveľa výraznejšie, než nejaké kabelky. Niet sa čomu diviť, jedná sa o oveľa viac pohodlný kúsok, než sú práve už toľkokrát spomínané kabelky. Kabelky väčšinou nosíme cez rameno alebo len tak v ruke, čo zvyčajne nevadí, ale ak v nich nosíme ťažké veci, potom sa radšej rozhodnete pre iný doplnok, ktorý by kabelku patrične nahradil. Predsa len večné ťahanie ťažkých vecí je naozaj na dlho.

Ešteže sa tak batohy dostali teda do kurzu, pretože práve ony dokonale pomôžu s ťažkými vecami. Na chrbte sa predsa vždy všetko nosilo lepšie, pretože batoh dokonale vyrovná záťaž, ktorá tak bude zálusk na celý chrbát, nie len na jednu našu končatinu.

Hodí sa úplne ku všetkému!

Ďalšou výhodou batohov je to, že sa nám hodí úplne ku všetkému. Ľahko tak doplníme samozrejme ležérny štýl, teda džínsy a nejaké basic tričko s teniskami. Dobre však urobíme aj pri šatách. Ak k šatám budete voliť buď tenisky, alebo napríklad dnes veľmi populárna nazouváky, potom batoh bude to pravé na doplnenie.