Akú obuv voliť ku kabátu rovného strihu?

Keďže je tu jeseň, pravdepodobne chodíte po obchodných domoch a zháňate nejaké vhodné kabáty, ktoré vás ochránia pred veľmi sychravým počasím. V poslednej dobe je každý deň daždivo, babie leto nás doslova minulo. Niet sa čomu diviť, keď sa ľudia zrazu snažia hľadať kabáty či iné rovnako teplé bundy, ktoré nás pred neustále klesajúcimi teplotami ochráni.

Ak by sme chceli zvoliť stopercentne moderný kúsok, potom by sme mali voliť kabát rovného strihu. Tento kabát bol populárny hlavne tento rok na jar, ale stretli sme sa s ním aj napriek minuloročnú zimu. Minulý rok sme ale kabát rovného strihu nemohli nájsť – bol skrátka beznádejne vypredaný. Preto je fantastické, že tento rok ho nájdeme takmer všade. Do mnohých obchodov prišiel v kolekcii „Back to school“, teda hneď na začiatku septembra.

Ak si tento kabát kúpite, možno si budete lámať hlavu nad tým, akú obuv k nemu voliť. Predsa len je to väčšinou dlhý kabát až ku kolenám, teda sa k nemu nehodí treba čižmy, ktoré sú nad kolená. Vďaka prichádzajúce zime sa však nehodí nosiť k nemu obyčajné tenisky. Čo si teda vybrať?

S chelsea topánkami to vychytáte!

Najlepšie voľbu, ktorú môžete urobiť, je kúpiť si chelsea topánky. Sú to tie členkové topánky, ktoré majú na boku gumu. Vďaka tomu, že sú nielen v dámskej, ale tiež aj v pánskej či detské variante, k dlhému kabátu rovného strihu si ich môžete kúpiť bez ohľadu na pohlavie. Čo sa týka farby týchto topánok, záleží na vás. Orientujte sa asi podľa farby kabátu. Čierna farba je taká univerzálna, veľmi vkusné sú však aj bordó topánky, ktoré sa hodia najviac k sivo zbarvenému kabátu.

Kde chelsea topánky kúpim?

Čo sa týka kúpy týchto topánok, potom už si s ňou nemusíte robiť starosti. Vlani boli chelsea topánky ťažko k zohnaniu, ale to len preto, že je valcovali hlavne farmárske topánky značky Timberland. Avšak tento rok nie sú obľúbené farmárky práve v móde. Na pultoch obchodov tak nájdeme väčšinou chelsea topánky, ktoré sú k už spomínanému rovnému kabátu úplne fantastické.