Ako sa obliecť na skúšku?

Síce už je dávno po skúškovom období, to však neznamená, že informácie či odporúčania, čo si obliecť na skúšku, je k ničomu. Skúšky sú a budú, teraz sa len nachádzame v období v roku, kedy skúškam našťastie odzvonilo. Navyše to, čo si máme obliecť na skúšku, si môžeme obliecť aj na pohovor či na podobnú udalosť. 

Páni väčšinou neuvažujú nad tým, čo si obliecť na pohovor alebo na skúšku, a väčšinou tak siahnu po niečom absolútne nevhodnom. Ženy viac premýšľa nad tým, čo si vziať, ale bohužiaľ nie vždy sa trafí. Často sa stáva, že siahnu po nevkusnom oblečenie a skúšku neurobia len z toho dôvodu, že nevyzerali sympaticky. Aby vám oblečenie pomohlo ku zvládnutie skúšky alebo pohovore, prinášame vám tipy a rady, ako sa k týmto udalostiam obliecť. 

Ako sa majú obliecť na skúšku muži? 

Páni oproti ženám nemajú veľa možností. Môžu siahnuť len po nohaviciach, a to buď po klasických nohaviciach z obleku, alebo po vkusných nohaviciach siahajúcich k členkom, ktoré sa aktuálne predávajú na každom rohu. Oblek, či prípadne len nohavice z obleku, skombinujte s vkusnou, vypasované košeľou neutrálne farby a poltopánkami. Nohavice k členkom môžete skombinovať napríklad s dych vyrážajúcimi mokasíny, ktoré sú populárne ako v dámskom, tak v pánskom svete. Ani vypasovaná košele nie je podmienkou, siahnuť môžete po voľnej košeli vyhrnuté k lakťom. 

Ako sa majú obliecť na skúšku ženy? 

Čo sa týka žien, ženy majú oveľa viac možností ako páni. Môžu siahnuť po šatách, ktoré však dĺžkovo musí siahať až ku kolenám alebo prípadne pod kolená. Kratšie šaty nie sú povolené, rovnako ako nie sú povolené odhalené ramená. 

Veľký pozor si ženy musí dávať na to, aby ich spodná bielizeň nešlo vidieť. Ak patríte k ženám, ktoré s obľubou nosia čierne spodné prádlo, nezabudnite, že pod biele tričko alebo biele džínsy nepatrí. Aj taká malosť dokáže ovplyvniť to, ako dopadne skúška alebo pohovor, na ktorý ste zamierili.