Aké šperky sa aktuálne nosí?

Móda je rôznorodá, neustále prináša niečo nové. Ak aj vy patríte k tým, ktorí módu úplne milujú a ktorí sledujú aktuálne trendy, rozhodne taky viete, aké šperky sa aktuálne nosí. Ešte donedávna sme nosili masívne šperky, ktoré sme si objednávali z Číny, a to cez Ebay alebo cez Aliexpress, pretože to sú dva online obchody, v ktorých sme masívne náhrdelníky, náramky a náušnice či prstienky našli za skutočne skvelé ceny. Lenže sú ešte masívne šperky v móde? 

V súčasnej dobe sa dbá na doplnky viac ako inokedy. Okolo pásku si dávame reťaz, ktorý sa dokonale hodí s našimi metalovými topánkami, ktoré sú tiež mimochodom v móde. Do uší si dávame náušnice, ktoré frčali pred dvadsiatimi rokmi. 

Ak ste zaregistrovali, že oblečenie, ktoré si teraz môžeme kúpiť na pultoch obchodov, je povedomé, že pochádza z deväťdesiatych rokov, teraz sa comebacky vrátili aj do šperkov. Aké šperky sa teraz nosí, aké sa oplatí kúpiť a od ktorých by sme mali dať ruky preč? To všetko si prezradíme! 

Aké šperky sa teraz nosia? 

V súčasnej dobe sa nosia hlavne masívne náušnice, ale od masívnych náhrdelníkov zase dajte ruky preč. Nosia sa hlavne veľké kruhy v ušiach, ktoré si ženy dávajú ku každému outfitu, aký majú na sebe. Čo sa týka náhrdelníkov, ako sme už spomenuli, masívne už nie sú v kurze, za to však voľte takzvané Choker, ktoré vyzerajú ako obojky okolo krku. Dneska ich nájdete v rôznych podobách – väčšinou čierne, ale niekedy s nejakými aplikáciami, inokedy sú čipkované, inokedy saténové. 

Čo sa týka prsteňov, uprednostňujú sa masívne prstene, ktoré majú veľké kamene, ktoré hneď upútajú pozornosť. 

Aké šperky sa teraz nenosí? 

Ako sme už niekoľkokrát spomenuli, ruky preč by ste mali dať od klasických šperkov v podobe masívnych náhrdelníkov. Nekupujte si ani kovové, masívne a veľmi objemné náramky, ktoré predtým upútali pozornosť. Teraz nezaujmú, preto na to buďte pripravení. Radšej voľte klasické náramky značky Pandora alebo inak podobné jemné náramky, ktoré skombinujete s vašimi hodinkami.