S čím kombinovať pestrofarebné kabelky?

V súčasnej dobe je móda skutočne rozmanitá. Na svoje si príde úplne každý. Ak milujete módu z deväťdesiatych rokov, tak si prídete na svoje, pretože práve tieto kúsky z tejto módy teraz opäť frčia. Na pultoch obchodov nájdete ako zvonové džínsy, tak aj hromadu džínsových búnd aj mnoho zaujímavých masívnych gumičiek či svetrov s rozšírenými rukávmi. Okrem toho sa dostali do módy aj kabelky, a to hlavne tie pestrofarebné. Len málokto však vie, s čím takéto kabelky kombinovať. 

Pestrofarebné kabelky samozrejme môžu byť rôzne veľké. K tým prvým pestrofarebným kabelkám, ktoré sa dostali do módy, sa zaradili kabelky značky O BAG, čo sú tie typické gumové kabelky s uchom v podobe lana. Nie sú práve najlacnejšie a v dnešnej dobe už nie sú ani dvakrát moderný, ale predsa len toto boli priekopníci, ktorí priniesli do sveta módy farebné kabelky. 

Dneska sa stretneme s takými farebnými kabelkami, ktoré sú predsa len trochu menšie. Väčšinou sú tieto kabelky jednofarebné s nejakým farebným motívom – najčastejšie sa stretnete s čiernymi kabelkami, ktorá má na sebe rôznofarebné ruže alebo všeobecne kvetmi (kvetinový vzor je aktuálne v kurze a nejdete ho nielen na kabelkách, ale takmer na každom kúsku oblečenia). 

Avšak nech už si kúpite akokoľvek farebnú kabelku, mali by ste vedieť, s čím ich máte kombinovať. 

S čím kabelky nekombinovať? 

Najskôr sa však zamerajme na otázku, s akým lookom by sme pestrofarebné kabelky kombinovať nemali. Nikdy by sme nemali kombinovať pestrosť s pestrosťou. Pokiaľ máte zelenú kabelku, nikdy ju nekombinujte k červeným džínsom a k modrej blúzke. Nebuďte ako dúha, to nie je štýlové. 

S čím kabelky kombinovať? 

Pestrofarebné kabelky by sa mali kombinovať s jednofarebným outfitom. Je teda potrebné kombinovať také kabelky s čiernym či inak jednofarebným lookom. Nebojte sa samozrejme tých neutrálnych farieb, ku ktorým sa pestrosť taky hodí – k čiernobielemu looku môžete voliť červenú kabelku, k bordó džínsom s bielym tričkom si nebojte vziať kabelku vo farbe khaki.