Aj z jednoduchých kúskov vykúzlite niečo štýlového! Ale ako?

Štýlu sa medze nekladú. Je nutné poznamenať, že byť štýloví neznamená pokupovat si aktuálnu najnovšie kúsky, ktoré sa vám vo veľkej väčšine ani nepáči. Znamená to, že viete zladiť také kúsky, ktoré máte doma. Samozrejme sa otáčajte za módou, ale nemusíte ju klásť na prvé miesto. Predsa len mať štýl je vo veľkej miere otázkou len toho, ako sa vám dané oblečenie páči a ako ho kombinujete. Nikdy si nebudete pripadať štýloví v takých kúskoch, ktoré si kúpite z donútenia alebo len pre to, že sa vám páči cena alebo že sa páči niekomu inému. 

Keď mu ste zástancami skôr jednoduchého štýlu a vo vašom šatníku sa nenachádza nič, čo by sa rovnalo pojmu „extravagancie“ alebo novinkám v módnom svete, potom sa nemusíte báť, že by ste nikdy nevytvorili niečo fantastického. Keď mu máte vo svojom šatníku džínsy, tričká a v botníku pár tenisiek – aj tak budete štýloví. 

Ako však na to? 

Ak je vonku chladnejšie, potom sa zamerajte samozrejme na džínsy. Tie voľte buď klasické, alebo siahnite skôr po roztrhaných, ktoré práve dodajú onen štýl. K nim potom voľte jednoduché tričko s dlhými rukávmi alebo v čase teplého počasia stačí vziať tričko s krátkym rukávom, ale voľnejšieho strihu s výstrihom do V. U dlhého trička sa snažte mať upnutejšie typ s minimálnym výstrihom. Tričko voľte treba biele, pretože práve k nemu sa hodí aj biele botasky, ktoré sú aktuálne v kurze. Celý outfit potom zavŕšite napríklad obľúbenú šiltovkou akejkoľvek farby alebo unikátnym batôžkom akejkoľvek farby, ktorý je teraz taky naozaj štýlový! 

Počas teplého počasia siahnite po Lacláče alebo po obyčajných jednofarebných šortkách, ktoré sú určite vaše obľúbené. Zle neurobíte ani s obyčajnými jednoduchými šaty, ktoré doplníte o obľúbené tenisky. Tenisky sa aktuálne hodí naozaj úplne ku všetkému. 

Stále si teda myslíte, že z jednoduchých kúskov sa nedá vytvoriť niečo úplne cool?