4 miesta, kde sú svadby najkrajšie

Svadba je podľa všetkého jeden z najkrajších dní, ktoré v živote zažijeme. Je však nutné poznamenať, že svoju predstavu o svadbe má každý inú. Každý chce mať iný tortu, iné šaty, inú hostinu, ale pri myšlienke na miesto, kde by sa takáto svadba mohla uskutočniť, sa rad ľudí stretne so svojimi názormi. Niektoré miesta sú totiž pre svadbu naprosto ako stvorená. Aká to sú? 

  1. Českej zámky

Za krásnym svadobným obradom rozhodne nemusíte chodiť ďaleko. Krásne sú hlavne české zámky, kde sa nevesty môžu cítiť naozaj ako v rozprávke. Medzi najviac populárne sa radí napríklad zámok Sychrov, kde sa konajú najkrajšie ružové obrady, ďalej tiež štátny zámok Buchlovice, kde sú svadby krásne hlavne vďaka záhradám, ktoré doslova tají dych. Mimo tieto dva jasné favoritov však nájdete v Česku celý rad ďalších krásnych zámkov, ktoré sú pre svadbu ako stvorené. 

  1. Karibik

Ak však netúžite po českej svadbe, asi uvažujete nad honosnými luxusnými svadbami niekde v zahraničí. Žiadni snúbenci nikdy nepohrdli takým krásnym Karibikom. Práve tu u čistého mora sú svadby úplne najkrajšie. Je nutné poznamenať, že svadby v Karibiku nie sú len pre nadšencov filmov o tunajších pirátoch na čele s Johny Deppom. 

  1. Kostol

Mnoho ľudí dbá na klasiku, teda je nutnosť mať svadbu v kostole. Avšak aj taký klasický obrad sa ľahko môže stať úplne neobyčajným, ak sa sústredíme na riadnej prípravy a na fenomenálny kvetinovú výzdobu. Táto kvetinová výzdoba by samozrejme mala byť rovnaká aj na svadobnej hostine, kde sa pravdepodobne klasicky bude podávať sviečková a Knedličkové polievka. 

  1. Lúka

V súčasnej dobe sa pre takúto peknú prírodné svadbu rozhoduje hlavne mnoho celebrít, ktoré chcú mať od najrôznejších fotografov trochu súkromia. Rozhodujú sa preto pre prírodné svadby, ktoré sa väčšinou konajú niekde na lúke alebo v obľúbených záhradách. Práve z týchto miest sú jedny z najkrajších fotografií vôbec.