Zlaďte sa s partnerkou aj šnúrkami na topánkach

Každý rok sa dejú rôzne udalosti, u ktorých je nutné, aby sme sa skvele obliekli a perfektne ladili s partnerkou. Jedná sa predovšetkým o plesovú sezónu, ale tá je našťastie už zase na rok odložená. Tento rok sme však mohli váľať najmä v tmavomodrých oblekoch, hnedých poltopánkach a bielej košeli. Celý tento look bolo najlepšie doladiť s hnedými doplnkami, medzi ktoré sa radil najmä hnedý opasok alebo hodinky, ktoré mali hnedý remienok. Práve toto bol look, vďaka ktorému páni iste žali hromadu obdivu a pochvalných slovíčok. Ženy dominovali najmä v dlhých róbach, pri ktorých mali vykrojené chrbát a rozparok tak vysoko, až sa páni padali zo stoličiek, keď sa chceli dozvedieť, ako vysoko dohliadnu. Avšak nejedná sa len o plesovú sezónu, kde je nutnosť pôsobiť luxusne. Jedná sa tiež treba o pozvanie na svadbu, výročie alebo o slávnostný obed s rodinou. Aj na týchto udalostiach by muž mal vždy dokonale ladiť so ženou, a to naozaj každičkým detailom. 

Ladiť kravatou je už samozrejmosť, teraz prejdite ku šnúrkam 

Väčšinou si dámy zakladajú na tom, aby muž ladil perfektne k ich šatám. Preto sa nie je čomu diviť, keď sa najmä počas plesovej sezóny stretnete s tým, že žena oblečená v červenej róbe má pri sebe partnera, ktorý má rovnakofarebná kravatu. Stal sa z toho akýsi veľmi obľúbený zvyk, ktorý je úplne dokonalý. Tento trend hovorí, že daný pár má naozaj štýl, či už je strih dáminých šiat akýkoľvek. Ak je dobre zladená s partnerom, je to pár číslo jedna celého bálu. Ovšem zladiť sa kravatou alebo prípadne s motýlikom je teraz už celkom všedná vec, aj keď veľmi štýlová.

Na kĺb tomuto trendu prišlo naozaj veľké množstvo ľudí, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa konečne plesy začínajú dostávať do celkom trendy vzhľadu. Lenže ďalší kúsok, ktorý by mal každý muž zladiť k svojej partnerke a je jedno, či to bude na plesu alebo na svadbe, by mali byť šnúrky u poltopánok. U hnedých vkusnejšie typov sa to veľmi nehodí, aby ste menili šnúrky (len, ak ide o tmavej farby). Preto tí, ktorí vlastnia doma iba staré poltopánky čiernej farby a netúži si kupovať štýlovejší hnedej, tak môžu byť zachránení. Ak si totiž práve u nich zladí farby šnúrok k šatám svoje slečny, zrazu budú mať vyhraté, aj keď ich čierne poltopánky nepatrí k tým top novinkám na módne diaľnici.