4 dôvody, prečo sa zamilujete do spodného prádla Calvin Klein

Milovníčky značkového bielizne nemá zmysel zdržiavať. Moc dobre totiž vedia, čo sa stane v momente, keď si na seba vezmú setík s ikonickým logom CK. Originálne spodná bielizeň Calvin Klein je fenomén a patrí k tomu najlepšiemu, čo možno na trhu s bielizňou nájsť. Pre ženy módou Nepobozkaná sme spísali hlavné dôvody, prečo dať „Kalvinkám“ šancu. 

1) Vyrába veľmi pohodlné tangá 

S tangami je to trochu problém. Vyzerajú skvele a eliminujú riziko, že z pod nohavíc či sukne vykuknú švy klasických nohavičiek. Bohužiaľ nie sú príliš komfortné … Až na tie od Calvina Kleina. Ak chcete si užívať komfort, ktorý zažívate pri nosení bielizne bežného strihu, a pritom ťažiť z výhod táng, nie je čo riešiť. Nebudú vás rezať (vďaka charakteristickej gumy) a popravde o nich nebudete ani vedieť. 

2) Má perfektné strihy 

Či už nakoniec zvolíte tangá, nohavičky, alebo Calvin Klein trenírky, budete z nich nadšená. Bielizeň vám nebude jazdiť sem tam, ako je tomu u „no name“ bielizne pri cvičení či iných pohybových aktivitách. Návrhári si dávajú záležať a z ich kreatívnych myslí vždy vzídu modely, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale zároveň nositeľky neobmedzujú v pohybe. 

3) Používa prvotriedne materiály 

Keď sa na spodnú bielizeň Calvin Klein pozriete, pomyslíte si „wow“. Minimalistický dizajn vás dostane. Ale čo potom až si ho vezmete na seba! Pre celý sortiment značky sú typické vysoko kvalitné a veľmi príjemné materiály. Respektíve ide predovšetkým o bavlnu, pretože nenavodzuje pocit svrbenia, je priedušná a hodvábne mäkká. Ďalšou výhodou je vysoká odolnosť – nohavičky aj podprsenka Calvin Klein vám vydrží veľmi dlho ako nové! 

4) Páči sa aj celebritám 

Kto by nechcel nosiť rovnaké bielizeň ako slávne osobnosti? Na značkové spodné prádlo Calvin Klein nedajú dopustiť napríklad Vanessa Hudgens, Rita Ora, Scarlett Johansson, Miranda Kerr a mnoho ďalších vplyvných žien, ktoré na svojom sociálnom profile čas od času zverejní snímku, kde možno na spodnom prádle rozpoznať logo známej značky. Potrebujete snáď ďalší dôvod, prečo ju dať šancu?