Zimné dovolenky je potrebné kúpiť už teraz – prečo?

Ak tento rok plánujete ísť na nejaký zimný zájazd napríklad lyžovať alebo chcete stráviť v zahraničí silvestrovskú noc, potom by ste sa mali rozhýbať kúpiť zájazd od cestovných agentúr už teraz. Nie je to však len záležitosť cien, ktoré sú teraz veľmi výhodné, ale je to hlavne aj preto, že potom už budú zájazdy obsadené a vy sa naozaj ťažko niekam dostanete, ak teda nebudete cestovať takzvane na vlastnú päsť s vlastným vozidlom a s vlastným ubytovaním.

Cestovné agentúry sa poučili z minulej, veľmi tuhé zimy a rozhodli sa ponúknuť oveľa viac zájazdov, ako sme boli zvyknutí. Avšak je nutné dodať, že aj keď sa počet zimných dovoleniek výrazne zvýšil, bohužiaľ rovnako budú rýchlo vypredané.

Vďaka tomu, že sa zájazdy ponúka už v októbri, sú pomerne lacné, ale pre cestovné agentúry je to výhodné v tom, že si môžu byť isté, že nejaké udalosti predsa len môžu už naplno organizovať. Neotáľajte s kúpou zájazdov napríklad až do novembra, pretože potom už len ťažko budete kupovať nejaký perfektný zájazd.

Ako darček na Vianoce

Ak sa rozhodnete kúpiť darček už teraz, môžete sa ho neskôr venovať napríklad ako darček pod stromček. Predsa len darčeky by sa mohli nakupovať tento rok skôr, aby pre nás tak nakupovacie december nebol takou finančnou záťažou, ako to býva každý rok. Poďme si teda kúpiť taký voucher a dajme niekomu krásnu dovolenku plnú lyžovania.

Nielen lyžovanie, ale aj strávenie Silvestra

Samozrejme tieto cenou výhodné zájazdy, ktoré sa ponúkajú už teraz, sa nevzťahujú len na dovolenke spojenej s lyžovaním, ale tiež sa spája napríklad so silvestrovskú nocí. Osláviť Silvestra niekde inde, ako v Českej republike, je predsa absolútne fantastický zážitok, ktorým privítate Nový rok trochu inak, lepšie.

Bohužiaľ aj oslavy silvestrovských nocou sú neskôr vypredané, avšak teraz zoženiete napríklad na Slevomatu tak výhodné ceny, že nebudete otáľať a takýto zájazd si kúpite.