Zborte mýty a buďte originálna

Nenechajte sa zviazať pravidlami, borte mýty a buďte originálne. Existuje síce veľa pravidiel, ktoré sa tradujú v módnom svete, ale diktovanie podmienok nie je nič pre jedinečný štýl. Ak nejdete do vyššej spoločnosti, kde je nutné pravidlá etikety dodržiavať, kombinujte aj nekombinovateľné a vyniknú na prvý pohľad. 

Tenisky 

Tenisky sú veľmi pohodlné a stále sú in. Vo vašom botníku by nemali rozhodne chýbať. Voľte ľahké, letné plátenky s pohodlnou mäkkou podrážkou, pokúste tiež platformy a miesto šnúrok do tenisiek dajte treba stuhy. 

Móda má byť predovšetkým hravá a má vás baviť. Pristupujte k nej s citom. Módne pravidlá pokojne môžete porušiť. Doba, kedy tenisky patrili jedine do telocvične, už dávno neplatí. To už vedia aj módni návrhári a aj oni tento predsudok dávno porušili za vás. Športové prvky sa úplne skvele kombinujú s eleganciou a tenisky sú pohodlné a efektné. Pôsobí mladistvo a dodajú šmrnc aj šatám. Biele tenisky sú vždy tou správnou voľbou, zaberú aj klasické čierne. Leto je plné farieb, tak nič nepokazíte ani výraznými a pastelovými farbami a kvetmi. 

džínsovina 

Ďalšie nesmrteľnú a nadčasovú voľbou je jednoznačne džínsovina. Obliecť sa do klasického denimu a to doslova od hlavy až k päte nie je príliš efektné. Skúste teda miešať rôzne odtiene džínsoviny a môžete zvoliť i plátenky z denimu. Džínsovú košeľu pokojne kombinujte s kraťasy a nohavicami či so sukňou. Alebo si vezmite džínsovú košeľu na letné šaty. 

Kombinácia a štýly 

Čierna a modrá je efektné. Kedysi v minulosti sa tvrdilo, že sa tieto dve farby nemajú kombinovať. Nechápeme prečo. Nádherná kráľovská modrá je s čiernou vysoko efektné. Je to lepšie ako sa ladiť do celočerných outfitov. 

Puzdrová sukňa sa hodí nielen do práce. A ak zvolíte strečových a elastickú, tak sa jej medze naozaj nekladú. Dajú sa kombinovať aj rôzne vzory a štýly, ako napríklad klasické pruhované tričko a kvetovaný bomber. Svetlé farby sa dajú nosiť v lete aj v zime. Nemusíte na ne ani v zime na pol roka úplne zabudnúť. 

Stavte na detail 

Krása sa skrýva v detaile. Detail hrá prím v módnom svete odjakživa. Detail vie byť nevšedne šmrncovný a rafinovaný. Vždy je potrebné nechať vyniknúť jednu vec. Inú farbu kabelky či topánok, náhrdelník či šál.