Štýlové rifle roku 2017!

Každý rok prináša niečo nové. Ako v roku 2016 boli IN pastelové farby, tak budú v roku 2017 IN svieže farby, najmä na jar a v lete. Okrem toho prichádzajú do módy aj rifle, ktoré sa minulý rok moc na svetlo sveta neukazovali. O aký štýl a typ ide?

Určite ste si mohli všimnúť, že počas celého minulého roku boli v móde dva diametrálne odlišné štýly nohavíc. Buď ste zvolili štýl „boyfriend“, čiže rozťahané, široké a o niekoľko čísel väčšie rifle, alebo slim rifle, ktoré boli úplne obtiahnuté a dokázali podčiarknúť vašu postavu. Ak ste nemali v obľube ani jedny, tento rok sa vám nohavice budú určite páčiť.

Boyfriend vs skinny

Na rok 2017 si totižto vybrali módny návrhári aj „stred“, ktorý bude dominovať medzi dvomi úplne odlišnými strihmi. Dámske rifle či nohavice budú jednoduchého, trochu voľnejšieho strihu, v ktorých sa budete cítiť skvelo, budú vám robiť peknú postavu a budete ich nosiť s radosťou. Každý deň sa preto budete cítiť žensky, elegantne a štýlovo zároveň. Výhodou sú aj rôzne dĺžky. Ak preferujete nohavice, ktoré sú vyššie nad členkami, veľmi jednoducho si nájdete. Rovnako však na tom budú aj ženy, ktoré skôr preferujú klasické, dlhé nohavice. Dôležitú sú však aj vzory či ozdoby, ktoré na rifliach dominujú. Ak patríte k ľuďom, ktorí sú skôr za minimalizmus a jednoduchosť, v dnešnej dobe vyhrávate. Je to najmä preto, že rifle sú skôr jednoduché, v jednej farbe a bez rozličných ozdôb.

Čo navrch?

Ak si vyberiete tie najlepšie rifle, ktoré sa vám budú hodiť a najmä, budú vám sedieť, určite by ste nemali zabudnúť ani na to, čo si oblečiete na vrch. Ak máte odvahu na celo-rifľový outfit, určite sa nebojte a stavte aj na rifľovú bundu, ktorá sa hodí do každého jedného outfitu. Vhodná je však najmä k sukniam či čiernym nohaviciam. Hit sezóny bomber bundy sa presúvajú aj do roku 2017 a tak môžete čakať aj nové strihy, farby a nášivky. Nemyslite si však, že bombery sú len v kaki farbách. Nájdete ich už aj v čiernom, hnedom či vínovom prevedení, ktoré sa hodí najmä na jeseň a zimu. Táto farba vám osvieži každý jeden tmavý outfit.

Všetky tieto kúsky oblečenia ponúka aj značka Diesel, ktorá nie je len pánska, ale aj dámska. Jej charakter je zábavný a originálny. Ak chcete patriť aj vy do tejto skupiny ľudí, ktorí vedia vždy dokonale skombinovať každý jeden kúsok, určite si zaobstarajte hneď niekoľko búnd či nohavíc. Budete sa môcť na ne spoliehať veľmi dlho, pretože sú kvalitné a nadčasové. Oblečenie je určené aj pre originálnych a nezávislých ľudí, ktorí dokážu aj z toho najjednoduchšieho spraviť geniálne a úžasné.