Spoznajte nové trendy jesene!

Jeseň je v plnom prúde, čo znamená, že už sa na pulty obchodov začínajú hrnúť najrôznejšie trendy, ktoré sú pre tento rok takzvane „in“. V dnešnej dobe sa nachádza hneď celý rad takých kúskov, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Samozrejme sa stretávame s kúskami, ktoré boli na pultoch obchodu i vlani, avšak taky často premýšľame o tom, prečo sú nám aktuálne druhy oblečenia tak povedomé, keď sme ich rozhodne ešte nekupovali. Za to môže fakt, že móda skrátka miluje comebacky, teda miluje vracať oblečenie z minulosti.

Takýchto „minulých“ kúskov nájdeme na pultoch naozaj habadej. Medzi ne sa radí napríklad zvonové nohavice, ktoré sú pomerne kritizované. Ale mimo tieto comeback kúsky nájdeme aj aktuálne hity, ktoré sú naozaj nové a ktoré budú vládnuť tohtoročnej jeseni. O aké kúsky sa jedná? A máte je už doma?

Keď bomber bundu, tak dĺžkovo pod zadok!

Tohtoročným hitom jesene je rozhodne bomber bunda, ako tomu bolo vlani. Lenže tento rok sa tento trend trochu pozmenil. S bomber bundami totiž zaujmete hlavne vtedy, ak budú dĺžkovo pod zadok. Môžete ich najčastejšie zohnať napríklad v obchodoch značky House alebo v iných podobných kamenných predajniach. Najčastejšie sa s ňou stretnete v takej podobe, že je celá posiata nášivkami, čo je len dobre, pretože nášivky skrátka teraz stopercentne frčí!

Keď topánky, tak s prackami a striebornými aplikáciami!

Čo sa týka obuvi, tak teraz urobíte najlepšie, ak sa rozhodnete kúpiť topánky do špičky, ktoré sú väčšinou čierne, majú na sebe pracky alebo pásky a sú ešte navyše posiate rôznymi (väčšinou striebornými) aplikáciami. Ak by ste chceli vidieť názornú ukážku, tak také topánky má napríklad priateľka Leoša Mareša – Monika Koblížková. Určite ich nájdete na jej instragramu.

Nebojte sa kombinovať dlhý sveter s krátkou bundou

Ak sa rozhodnete kúpiť štýlový kardigan, ktorý bude dĺžkovo až ku kolenám, nemyslite si, že ho nemôžete nosiť s krátkou koženou bundičkou, naopak! Práve to sa počas tohtoročnej jesene výrazne nosia, tak sa toho nebojte.